PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
HerbZarząd Klubu Sportowego "Dar-Bol-Alfa" Jaromirowice zwołuje WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE na dzień 21 czerwca 2019 roku o godz.19.00 na obiekcie sportowym w Jaromirowicach przy ulicy Lipowej.

Wyniki 30 kolejki
OkręgówkaBłękitni Ołobok - DAR-BOLAlfa Jaromirowice 3:3
Pogoń Przyborów - Odra Nietków 2:0
Piast Czerwieńsk - Mieszko Konotop 2:3
Promień Żary - Unia Kunice Żary 5:2
Iskra Małomice - Schnug Chociule 3:0 (wo)
Czarni Żagań - Delta Sieniawa Żarska 5:1
Lech Sulechów - Piast Iłowa 2:5
Zryw Rzeczyca - Budowlani Lubsko 1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Pogoń Przyborów (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 29 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Pogoń Przyborów poprowadzi jako sędzia główny Michał Drozd. Na liniach asystować mu będą Marcin Bieniek i Radosław Pietrzak.
Wyniki 28 kolejki
OkręgówkaPiast Czerwieńsk - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 2:4
Błękitni Ołobok - Pogoń Przyborów 1:1
Promień Żary - Odra Nietków 4:1
Iskra Małomice - Mieszko Konotop 1:0
Czarni Żagań - Unia Kunice Żary 3:1
Lech Sulechów - Schnug Chociule 4:0
Zryw Rzeczyca - Delta Sieniawa Żarska 9:5
Budowlani Lubsko - KP Piast Iłowa 0:5
Piast Czerwieńsk - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 28 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Piast Czerwieńsk, a DAR-BOL Alfa Jaromirowice poprowadzi Bartosz Szczecina. Na liniach asystować mu będą Rafał Mąka i Patryk Szkuta.
Wyniki 27 kolejki
Liga2DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Promień Żary 1:7
Mieszko Konotop - Czarni Żagań 0:3
Piast Iłowa - Błękitni Ołobok 5:0
Delta Sieniawa Żarska - Budowlani Lubsko 0:3
Schnug Chociule - Zryw Rzeczyca 1:3
Unia Kunice Żary - Lech Sulechów 2:4
Odra Nietków - Iskra Małomice 10:1
Pogoń Przyborów - Piast Czerwieńsk 2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Promień Żary (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 27 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Promieniem Żary poprowadzi jako sędzia główny Bartosz Migdałek. Na liniach asystować mu będą Krzysztof Brzeskot i Grzegorz Wanatko.
Wyniki 26 kolejki
OkręgówkaIskra Małomice - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:8
Błękitni Ołobok - Piast Czerwieńsk 0:2
Promień Żary - Pogoń Przyborów 2:0
Czarni Żagań - Odra Nietków 3:1
Lech Sulechów - Mieszko Konotop 5:3
Zryw Rzeczyca - Unia Kunice Żary 2:5
Budowlani Lubsko - Schnug Chociule 5:1
KP Piast Iłowa - Delta Sieniawa Żarska 2:0
Iskra Małomice - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 26 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Iskrą Małomice, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Krzysztof Bielecki. Na liniach asystować mu będą Piotr Wójtowicz i Jakub Maćko.
Wyniki 25 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Czarni Żagań 0:1
Delta Sieniawa Żarska - Błękitni Ołobok 4:2
Schnug Chociule - KP Piast Iłowa 1:2
Unia Kunice Żary - Budowlani Lubsko 3:6
Mieszko Konotop - Zryw Rzeczyca 2:2
Odra Nietków - Lech Sulechów 4:1
Pogoń Przyborów - Iskra Małomice 5:1
Piast Czerwieńsk - Promień Żary 0:1
Wyniki 24 kolejki
OkręgówkaLech Sulechów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:4
Błękitni Ołobok - Promień Żary 0:2
Iskra Małomice - Piast Czerwieńsk 3:1
Czarni Żagań - Pogoń Przyborów 5:0
Zryw Rzeczyca - Odra Nietków 1:3
Budowlani Lubsko - Mieszko Konotop 3:1
KP Piast Iłowa - Unia Kunice Żary 5:1
Delta Sieniawa Żarska - Schnug Chociule 2:1
Strona 1 z 128 1 2 3 4 > >>
Za nami
BŁEKITNI - ALFA 3:3
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 81
2 Czarni Żagań 80
3 Promień Żary 72
4 Odra Nietków 59
5 Piast Czerwieńsk 50
6 Pogoń Przyborów 49
7 Budowlani Lubsko 46
8 Alfa Jaromirowice 40
9 Delta Sieniawa Żarska 36
10 Mieszko Konotop 35
11 Unia Kunice Żary 29
12 Zryw Rzeczyca 27
13 Lech Sulechów 26
14 Iskra Małomice 25
15 Błękitni Ołobok 20
16 Schnug Chociule 14
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca