PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Plan spotkań kontrolnych
SparingPoznaliśmy plan spotkań kontrolnych w zimowym okresie przygotowawczym naszego zespołu. Żółto-zieloni pierwszy sparing zagrają 2 lutego z Budowlanymi Lubsko a ostatnim meczem będzie potyczka z Kado Górzyn 10 marca. Łącznie nasz zespół rozegra 6 spotkań kontrolnych.
Podsumowanie rundy jesiennej
Liga2Statystyczne podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu naszego zespołu na boiskach klasy okręgowej.
Wyniki 15 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Błękitni Ołobok 6:0
Odra Nietków - Pogoń Przyborów 2:1
Unia Kunice Żary - Promień Żary 1:4
Schnug Chociule - Iskra Małomice 3:3
Delta Sieniawa Żarska - Czarni Żagań 0:2
KP Piast Iłowa - Lech Sulechów 1:0
Budowlani Lubsko - Zryw Rzeczyca 5:2
Mieszko Konotop - Piast Czerwieńsk 0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Błękitni Ołobok (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 15 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice , a Błękitnymi Ołobok poprowadzi jako sędzia główny Mateusz Tarnowy (podkolegium krośnieńsko-świebodzińskie). Na liniach asystować mu będą Robert Mazurkiewicz i Magdalena Klepuszewska.
Wyniki 14 kolejki
OkręgówkaPogoń Przyborów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:1
Zryw Rzeczyca - KP Piast Iłowa 4:2
Lech Sulechów - Delta Sieniawa Żarska 1:3
Czarni Żagań - Schnug Chociule 5:2
Iskra Małomice - Unia Kunice Żary 2:1
Promień Żary - Mieszko Konotop 7:1
Piast Czerwieńsk - Odra Nietków 3:2
Błękitni Ołobok - Budowlani Lubsko 0:0
Pogoń Przyborów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 14 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Pogonią Przyborów, a DAR-BOL Alfa Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Wiesław Zjawin (podkolegium żarsko-żagańskieolskie). Na liniach asystować mu będą Krzysztof Wrona oraz Michał Zięba.
Wyniki 13 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk 2:0
Mieszko Konotop - Iskra Małomice 4:1
Pogoń Przyborów - Błękitni Ołobok 4:1
Odra Nietków - Promień Żary 3:1
Unia Kunice Żary - Czarni Żagań 0:2
Schnug Chociule - Lech Sulechów 0:0
Delta Sieniawa Żarska - Zryw Rzeczyca 3:2
KP Piast Iłowa - Budowlani Lubsko 2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 13 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice , a Piastem Czerwieńsk poprowadzi jako sędzia główny Przemysław Gościniak (podkolegium krośnieńsko-świebodzińskie). Na liniach asystować mu będą Damian Dyduch i Jacek Kaptur.
Wyniki 12 kolejki
OkręgówkaPromień Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 4:0
Błękitni Ołobok - KP Piast Iłowa 1:4
Budowlani Lubsko - Delta Sieniawa Żarska 1:0
Zryw Rzeczyca - Schnug Chociule 0:1
Lech Sulechów - Unia Kunice Żary 1:2
Czarni Żagań - Mieszko Konotop 2:1
Iskra Małomice - Odra Nietków 1:5
Piast Czerwieńsk - Pogoń Przyborów 5:1
Wyniki 11 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Iskra Małomice 11:1
Piast Czerwieńsk - Błękitni Ołobok 5:0
Pogoń Przyborów - Promień Żary 0:1
Odra Nietków - Czarni Żagań 3:2
Mieszko Konotop - Lech Sulechów 7:2
Unia Kunice Żary - Zryw Rzeczyca 2:1
Schnug Chociule - Budowlani Lubsko 0:2
Delta Sieniawa Żarska - KP Piast Iłowa 1:6
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Iskra Małomice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 11 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Iskrą Małomice poprowadzi jako sędzia główny Jarosław Gałązka (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Paweł Horożaniecki i Mariusz Maćko.
Strona 1 z 125 1 2 3 4 > >>
Za nami
ALFA - BŁĘKITNI 6:0
Licznik
Już za

Inauguracja rundy wiosennej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 42
2 Promień Żary 35
3 Czarni Żagań 35
4 Odra Nietków 33
5 Piast Czerwieńsk 26
6 Delta Sieniawa Żarska 24
7 Alfa Jaromirowice 23
8 Pogoń Przyborów 20
9 Budowlani Lubsko 18
10 Zryw Rzeczyca 17
11 Mieszko Konotop 17
12 Unia Kunice Żary 14
13 Lech Sulechów 11
14 Błękitni Ołobok 10
15 Schnug Chociule 9
16 Iskra Małomice 9
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca