PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Kadra na rundę jesienną 2017/2018
HerbDo rozpoczęcia sezonu ligowego 2017/2018 pozostało kilka dni pora więc przedstawić kadrę na nadchodzącą rundę jesienną. W przerwie między rozgrywkami doszło w zespole do kilku roszad. W porównaniu do ubiegłej rundy do zespołu dołączyło aż pięciu nowych zawodników.

Bramkarze: Sebastian Wysocki (1995), Konrad Jonio (1997)

Obrońcy: Marcin Ulman (1977), Piotr Krasiński (1984), Grzegorz Kamyk (1985), Krzysztof Wiśnik (1990), Rafał Chałupka (1991), Dawid Iwaśków (1994), Sebastian Hausler (1996), Jacek Kierzek (1997)

Pomocnicy i napastnicy: Marek Ostrowski (1969), Radosław Rzun (1980), Rafał Adamczak (1985), Rafał Tomczyk (1988), Adrian Niedźwiedzki (1990), Patryk Ostrowski (1992), Michał Leszczyński (1992), Dariusz Iwaśków (1993), Kamil Konopacki (1996), Patryk Szczepański (1999), Jakub Ostrowski (2001)

Przybyli: Michał Leszczyński (Znicz Leśniów Wielki), Patryk Szczepański (KP Świdnica), Piotr Krasiński (Relax Grabice), Adrian Niedźwiedzki (1. FC Guben), Konrad Jonio (MKP Carina Gubin)

Ubyli: Artur Król (powrót z wypożyczenia do Rywal Stargard Gubiński), Maciej Niżyński (wypożyczenie do Rywal Stargard Gubiński), Mariusz Sajewicz i Bartosz Ławrynowicz (nie wznowili treningów)
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Przed nami
26.05.2019 godz.16:00
ALFA - PROMIEŃ
Za nami
ISKRA - ALFA 1:8
Licznik
Już za

ALFA - PROMIEŃ
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 69
2 Czarni Żagań 68
3 Promień Żary 62
4 Odra Nietków 56
5 Piast Czerwieńsk 47
6 Pogoń Przyborów 39
7 Budowlani Lubsko 36
8 Alfa Jaromirowice 36
9 Delta Sieniawa Żarska 33
10 Mieszko Konotop 31
11 Unia Kunice Żary 26
12 Zryw Rzeczyca 21
13 Lech Sulechów 20
14 Iskra Małomice 19
15 Błękitni Ołobok 18
16 Schnug Chociule 14
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca