PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Wyniki 3 kolejki
OkręgówkaŁużyczanka Lipinki Łużyckie - Alfa Jaromirowice 4:2
Be Beton Nowogród Bobrzański - Syrena Zbąszynek 3:2
Start Płoty - Tramp Osiecznica 2:2
TS Przylep - Dąb Przybyszów 1:3
Bizon Wilkowo - Czarni Rudno 3:1
Formacja Port 2000 Mostki - UKP Zielona Góra 1:2
Błękitni Toporów - Zenit Ługów 2:2
Budowlani Lubsko - Orzeł Szlichtyngowa 4:1
Komentarze
wwwitek2006 dnia sierpień 26 2010 13:54:05
Znów wiele bramek, ale to pikuś przy naszym wspólnym problemie - braku zwycięstw, remisów, dobrej gry!
Jeżeli w najbliższą niedzielę ALFA na swym pięknym boisku nie zdobędzie kompletu punktów na tak samo pogrążającym się Orle ze Szlichtyngowej, to nie wiem kiedy miałby nastąpic ten przełom.
Przecież ta drużyna wie, jak smakuje chleb "okręgówki" i jak walczy się o niego na tym szczeblu rozgrywek.
Myślę, że na ten niedzielny mecz trzeba zamknąć pod kluczem wszystkie myśli o głupich porażkach, o ewentualnych nieporozumieniach w zespole i "dolać" Orłowi (niech mi jego kibice odpuszczą) tyle, ile tylko wlezie. Musicie zrobić coś, co będzie przełomem w grze drużyny, co wymarze z pamięci te beznadziejne porażki z pierwszych trzech kolejek, co odblokuje ducha bojowego - mentalność zespołu, a tym czymś, myślę, będzie bezlitosne rozgromienie Szlichtyngowej. Nawet niech to będzie i 10:0 - to Wam pomoże, ale musicie tego chcieć, bo nastawienie: eee... wygramy 1:0, zainkasujemy 3 punkty do niczego nie doprowadzi.
Zróbcie to!!!

Witek Woźniak
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Za nami
BŁEKITNI - ALFA 3:3
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 81
2 Czarni Żagań 80
3 Promień Żary 72
4 Odra Nietków 59
5 Piast Czerwieńsk 50
6 Pogoń Przyborów 49
7 Budowlani Lubsko 46
8 Alfa Jaromirowice 40
9 Delta Sieniawa Żarska 36
10 Mieszko Konotop 35
11 Unia Kunice Żary 29
12 Zryw Rzeczyca 27
13 Lech Sulechów 26
14 Iskra Małomice 25
15 Błękitni Ołobok 20
16 Schnug Chociule 14
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca