PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Kadra na rundę wiosenną
HerbJednym z nowych nabytków jest dobrze znany w naszym regionie wychowanek Cariny Gubin, a ostatnio występujący za zachodnią granicą Łukasz Swoboda. Ponadto do zespołu dołączył Arkadiusz Mazurkiewicz z A klasowego Rywala Stargard Gubiński oraz Mateusz Matukiewicz, który po kilku sezonach przerwy wznowił treningi.

Kadra na rundę wiosenną sezonu 2012/2013:

Bramkarze: Waldemar Goliński (1974), Radosław Sokołowski (1979),

Obrońcy: Marek Ostrowski (1969), Maciej Rosiak (1977), Adam Tomczyk (1980), Marek Homik (1986), Krzysztof Wiśnik (1990), Łukasz Pazio (1990), Patryk Przybyła (1994)

Pomocnicy i napastnicy: Dariusz Swoboda (1972), Radosław Rzun (1980), Rafał Adamczak (1985), Łukasz Swoboda (1985), Radosław Supeł (1986), Rafał Koszczyc (1986), Krystian Micygiewicz (1987), Mateusz Matukiewicz (1987), Arkadiusz Mazurkiewicz (1987), Jakub Turowski (1989), Jarosław Tórz (1990), Dariusz Iwaśków (1993), Maciej Niżyński (1993), Dawid Iwaśków (1994), Sebastian Dominik (1994).

Przybyli: Łukasz Swoboda (BSV Guben Nord), Arkadiusz Mazurkiewicz (Rywal Stargard Gubiński), Mateusz Matukiewicz (powrót do treningów)

Ubyli: Marcin Stachowiak (wypożyczenie - Relax Grabice)
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Przed nami
24.03.2019 godz.15:00
ALFA - MIESZKO
Za nami
ODRA - ALFA 6:0
Licznik
Już za

Unia - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 45
2 Promień Żary 41
3 Czarni Żagań 41
4 Odra Nietków 37
5 Piast Czerwieńsk 32
6 Delta Sieniawa Żarska 25
7 Pogoń Przyborów 24
8 Alfa Jaromirowice 23
9 Budowlani Lubsko 21
10 Zryw Rzeczyca 21
11 Mieszko Konotop 20
12 Unia Kunice Żary 15
13 Błękitni Ołobok 12
14 Lech Sulechów 11
15 Schnug Chociule 9
16 Iskra Małomice 9
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca