PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Sparingi rywali
OkręgówkaTęcza Krosno Odrzańskie - Błękitni Olbrachtów (klasa A) 7:5
Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko (IV liga) 3:3

Syrena Zbąszynek (IV liga) - KSF Zielona Góra 5:1
Start Płoty (klasa okręgowa) - KSF Zielona Góra 3:4
Piast Czerwieńsk (IV liga) - KSF Zielona Góra 1:6
Arka Nowa Sól (IV liga) - KSF Zielona Góra 2:0

Carina Gubin - Budowlani Lubsko (IV liga) 1:3

Syrena Zbąszynek (IV liga) - Zenit Ługów 2:1
Zenit Ługów - Błękitni Toporów (klasa A) 4:1

Mdrzew Modrzyca - Pogoń Przyborów (klasa A) 3:1
GKS Siedlisko (klasa A) - Modrzew Modrzyca 3:0

Czarni Rudno (klasa A) - Start Płoty 6:1
Znicz Leśniów Wielki (klasa A) - Start Płoty 2:6
Start Płoty - KSF Zielona Góra (klasa okręgowa) 3:4
TS Przylep (klasa A) - Start Płoty 1:3

Błękiti Ołobok - Zjednoczeni II Lubrza/Staropole (klasa C) 7:1
Formacja PORT 2000 Mostki (III liga) - Błękitni Ołobok 13:1
Toroma Torzym (klasa okręgowa) - Błękitni Ołobok 2:2

Iskra Małomice - Huragan Lubomyśl (klasa A) 4:2

Odra Nietków - Sparta Łężyca (klasa B) 5:3

Czarni Czarnowo (klasa A) - Tramp Osiecznica 0:7

Santos Świebodzin - Woga Chociule (klasa A) 8:0
Orzeł Międzyrzecz (IV liga) - Santos Świebodzin 0:0
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Przed nami
20.04.2019 godz.15:00
ALFA - PIAST
Za nami
DELTA - ALFA 1:1
Licznik
Już za

ALFA - PIAST IŁOWA
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 51
2 Czarni Żagań 50
3 Promień Żary 47
4 Odra Nietków 44
5 Piast Czerwieńsk 38
6 Pogoń Przyborów 30
7 Alfa Jaromirowice 27
8 Delta Sieniawa Żarska 26
9 Mieszko Konotop 24
10 Budowlani Lubsko 24
11 Zryw Rzeczyca 21
12 Unia Kunice Żary 18
13 Błękitni Ołobok 15
14 Iskra Małomice 15
15 Lech Sulechów 14
16 Schnug Chociule 12
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca