PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Zapowiedź 27 kolejki
Liga2DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Promień Żary 26 maja, 16:00
Mieszko Konotop - Czarni Żagań 26 maja, 16:00
Piast Iłowa - Błękitni Ołobok 5:0
Delta Sieniawa Żarska - Budowlani Lubsko 0:3
Schnug Chociule - Zryw Rzeczyca 1:3
Unia Kunice Żary - Lech Sulechów 2:4
Odra Nietków - Iskra Małomice 10:1
Pogoń Przyborów - Piast Czerwieńsk 2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Promień Żary (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 27 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Promieniem Żary poprowadzi jako sędzia główny Bartosz Migdałek. Na liniach asystować mu będą Krzysztof Brzeskot i Grzegorz Wanatko.
Wyniki 26 kolejki
OkręgówkaIskra Małomice - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:8
Błękitni Ołobok - Piast Czerwieńsk 0:2
Promień Żary - Pogoń Przyborów 2:0
Czarni Żagań - Odra Nietków 3:1
Lech Sulechów - Mieszko Konotop 5:3
Zryw Rzeczyca - Unia Kunice Żary 2:5
Budowlani Lubsko - Schnug Chociule 5:1
KP Piast Iłowa - Delta Sieniawa Żarska 2:0
Iskra Małomice - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 26 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Iskrą Małomice, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Krzysztof Bielecki. Na liniach asystować mu będą Piotr Wójtowicz i Jakub Maćko.
Wyniki 25 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Czarni Żagań 0:1
Delta Sieniawa Żarska - Błękitni Ołobok 4:2
Schnug Chociule - KP Piast Iłowa 1:2
Unia Kunice Żary - Budowlani Lubsko 3:6
Mieszko Konotop - Zryw Rzeczyca 2:2
Odra Nietków - Lech Sulechów 4:1
Pogoń Przyborów - Iskra Małomice 5:1
Piast Czerwieńsk - Promień Żary 0:1
Wyniki 24 kolejki
OkręgówkaLech Sulechów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:4
Błękitni Ołobok - Promień Żary 0:2
Iskra Małomice - Piast Czerwieńsk 3:1
Czarni Żagań - Pogoń Przyborów 5:0
Zryw Rzeczyca - Odra Nietków 1:3
Budowlani Lubsko - Mieszko Konotop 3:1
KP Piast Iłowa - Unia Kunice Żary 5:1
Delta Sieniawa Żarska - Schnug Chociule 2:1
Lech Sulechów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 24 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Lech Sulechów, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Krystian Urbański. Na liniach asystować mu będą Paweł Ćwirko i Wojciech Nowak.
Wyniki 23 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Zryw Rzeczyca 5:3
Schnug Chociule - Błękitni Ołobok 0:0
Mieszko Konotop - KP Piast Iłowa 0:6
Odra Nietków - Budowlani Lubsko 3:0
Pogoń Przyborów - Lech Sulechów 1:4
Piast Czerwieńsk - Czarni Żagań 0:1
Promień Żary - Iskra Małomice 7:0
Unia Kunice Żary - Delta Sieniawa Żarska 22.05.2019
Wyniki 22 kolejki
OkręgówkaBudowlani Lubsko - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:0
Błękitni Ołobok - Iskra Małomice 2:2
Czarni Żagań - Promień Żary 1:0
Lech Sulechów - Piast Czerwieńsk 0:1
Zryw Rzeczyca - Pogoń Przyborów 1:4
KP Piast Iłowa - Odra Nietków 4:0
Delta Sieniawa Żarska - Mieszko Konotop 2:2
Schnug Chociule - Unia Kunice Żary 1:1

Wyniki 21 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - KP Piast Iłowa 2:3
Unia Kunice Żary - Błękitni Ołobok 1:1
Mieszko Konotop - Woga Chociule 1:0
Odra Nietków - Delta Sieniawa Żarska 2:1
Pogoń Przyborów - Budowlani Lubsko 3:0
Piast Czerwieńsk - Zryw Rzeczyca 2:0
Promień Żary - Lech Sulechów 6:2
Iskra Małomice - Czarni Żagań 0:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Piast Iłowa (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 21 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Piastem Iłowa poprowadzi jako sędzia główny Sebastian Chudy. Na liniach asystować mu będą Waldemar Szczepanek i Marcin Bieniek.
Strona 1 z 128 1 2 3 4 > >>
Przed nami
26.05.2019 godz.16:00
ALFA - PROMIEŃ
Za nami
ISKRA - ALFA 1:8
Licznik
Już za

ALFA - PROMIEŃ
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 69
2 Czarni Żagań 68
3 Promień Żary 62
4 Odra Nietków 56
5 Piast Czerwieńsk 47
6 Pogoń Przyborów 39
7 Budowlani Lubsko 36
8 Alfa Jaromirowice 36
9 Delta Sieniawa Żarska 33
10 Mieszko Konotop 31
11 Unia Kunice Żary 26
12 Zryw Rzeczyca 21
13 Lech Sulechów 20
14 Iskra Małomice 19
15 Błękitni Ołobok 18
16 Schnug Chociule 14
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca