PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Lech Sulechów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 24 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Lech Sulechów, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Krystian Urbański. Na liniach asystować mu będą Paweł Ćwirko i Wojciech Nowak.
Wyniki 23 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Zryw Rzeczyca 5:3
Schnug Chociule - Błękitni Ołobok 0:0
Mieszko Konotop - KP Piast Iłowa 0:6
Odra Nietków - Budowlani Lubsko 3:0
Pogoń Przyborów - Lech Sulechów 1:4
Piast Czerwieńsk - Czarni Żagań 0:1
Promień Żary - Iskra Małomice 7:0
Unia Kunice Żary - Delta Sieniawa Żarska 22.05.2019
Wyniki 22 kolejki
OkręgówkaBudowlani Lubsko - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:0
Błękitni Ołobok - Iskra Małomice 2:2
Czarni Żagań - Promień Żary 1:0
Lech Sulechów - Piast Czerwieńsk 0:1
Zryw Rzeczyca - Pogoń Przyborów 1:4
KP Piast Iłowa - Odra Nietków 4:0
Delta Sieniawa Żarska - Mieszko Konotop 2:2
Schnug Chociule - Unia Kunice Żary 1:1

Wyniki 21 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - KP Piast Iłowa 2:3
Unia Kunice Żary - Błękitni Ołobok 1:1
Mieszko Konotop - Woga Chociule 1:0
Odra Nietków - Delta Sieniawa Żarska 2:1
Pogoń Przyborów - Budowlani Lubsko 3:0
Piast Czerwieńsk - Zryw Rzeczyca 2:0
Promień Żary - Lech Sulechów 6:2
Iskra Małomice - Czarni Żagań 0:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Piast Iłowa (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 21 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Piastem Iłowa poprowadzi jako sędzia główny Sebastian Chudy. Na liniach asystować mu będą Waldemar Szczepanek i Marcin Bieniek.
Wyniki 20 kolejki
OkręgówkaDelta Sieniawa Żarska - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:1
Błękitni Ołobok - Czarni Żagań 1:7
Lech Sulechów - Iskra Małomice 3:1
Zryw Rzeczyca - Promień Żary 1:5
Budowlani Lubsko - Piast Czerwieńsk 2:0
KP Piast Iłowa - Pogoń Przyborów 1:0
Schnug Chociule - Odra Nietków 0:3
Unia Kunice Żary - Mieszko Konotop 4:3
W Pucharze gramy dalej
Puchar PolskiZa nami mecze 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego ZPN. Oto komplet wyników:

DAR BOL ALFA Jaromirowice - DĄB Przybyszów 1:0
PROMIEŃ Żary - KORONA Kożuchów 1:0
POLONIA Słubice - STILON Gorzów Wlkp. 1:2
START ZIEL- BRUK Płoty - TS MASTERCHEM Przylep 1:2
SPÓJNIA Ośno Lubuskie - LUBUSZANIN Drezdenko 2:1
BUDOWLANI II Lubsko - VICTORIA Szczaniec 2:2 (d. 2:2, k. 3:4)
ARKA Nowa Sól - TĘCZA HOMANIT Krosno Odrzańskie 5:2
POGOŃ Skwierzyna - WARTA Gorzów Wlkp. 1:1 (d. 1:3)
Wyniki 19 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Schnug Chociule 0:1
Mieszko Konotop - Błękitni Ołobok 4:1
Odra Nietków - Unia Kunice Żary 2:1
Pogoń Przyborów - Delta Sieniawa Żarska 2:1
Piast Czerwieńsk - KP Piast Iłowa 1:0
Promień Żary - Budowlani Lubsko 3:2
Iskra Małomice - Zryw Rzeczyca 3:1
Czarni Żagań - Lech Sulechów 3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Schnug Chociule (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 19 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a poprowadzi Krzysztof Bielecki. Na liniach asystować mu będą Krzysztof Matrunionek i Mariusz Niedzielan.
Wyniki 18 kolejki
OkręgówkaUnia Kunice Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:4
Błękitni Ołobok - Lech Sulechów 3:0
Zryw Rzeczyca - Czarni Żagań 0:6
Budowlani Lubsko - Iskra Małomice 1:3
KP Piast Iłowa - Promień Żary 1:0
Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk 0:2
Schnug Chociule - Pogoń Przyborów 0:2
Mieszko Konotop - Odra Nietków 2:2
Unia Kunice Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice
SędziaSpotkanie 18 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Unią Kunice Żary, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Krzysztof Saska (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Krzysztof Jaworski i Maciej Laskowski.
Strona 2 z 128 < 1 2 3 4 5 > >>
Za nami
BŁEKITNI - ALFA 3:3
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 81
2 Czarni Żagań 80
3 Promień Żary 72
4 Odra Nietków 59
5 Piast Czerwieńsk 50
6 Pogoń Przyborów 49
7 Budowlani Lubsko 46
8 Alfa Jaromirowice 40
9 Delta Sieniawa Żarska 36
10 Mieszko Konotop 35
11 Unia Kunice Żary 29
12 Zryw Rzeczyca 27
13 Lech Sulechów 26
14 Iskra Małomice 25
15 Błękitni Ołobok 20
16 Schnug Chociule 14
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca