Zjednoczeni Lubrza - Lechia II Zielona Góra 0:3 v.o
A-klasaZorza Mostki - Alfa Jaromirowice 1:3
Kruszywo Raduszec Stary - Odra Nietków 4:3
Zenit Myszęcin - Zryw Rzeczyca 1:0
Bóbr Bobrowice - Victoria Szczaniec 1:3
Sokół Kalsk - Rywal Stargard Gubiński 0:1
Zorza Mostki - Alfa Jaromirowice 1:3 (1:2)
MeczeCenne zwycięstwo odnieśli nasi piłkarze pokonując w Mostkach Zorzę 3:1. Początek spotkania to zdecydowana dominacja Alfy, która już w pierwszej swojej akcji zdobywają prowadzenie autorstwa Tomka Romanowskiego. Fatalny stan murawy boiska sprawiał ogromne problemy w płynnym rozgrywaniu akcji, gospodarze grali prostą piłkę posyłając długie piłki na swoich napastników.
Sparta Nietkowice - Alfa Jaromirowice 5:3
Sparta Nietkowice - Alfa Jaromirowice 5:3 (3:1)
Mecze"Na tarczy" wracają piłkarze Alfy z Nietkowic. Lider nie sprostał wiceliderowi ulegając po bardzo dobrym i emocjonującym meczu 5:3. Gości do tego pojedynku wyprowadził Tomek Bomba dla którego był to ostatni występ w tym sezonie. Początek spotkania wyrównany i sprawdzanie możliwości przeciwnika. Alfa starała się budować ataki pozycyjne a gospodarze grali długie piłki na swoich szybkich napastników.
Po 10 kolejkach...
HerbZa nami już 10 kolejek w grupie I Zielonogórskiej A-klasy. Mało kto się chyba spodziewał że po dziesięciu rozegranych spotkaniach nasz zespół będzie przewodził w tabeli nie zaznając goryczy porażki mając w zanadrzu zaległy mecz z Sokołem (spotkanie to rozegrane zostanie we wtorek 11 listopada) . Takiego startu Alfa w swojej historii chyba jeszcze nie miała nie pozostawiając żadnych złudzeń swoim rywalom. 33 strzelone i tylko 2 stracone bramki muszą budzić respekt. Kroku naszej drużynie dzielnie dotrzymuje Sparta Nietkowice mając tylko jedną porażkę na koncie. Do rozegrania pozostało jeszcze 5 spotkań a już w 11 kolejce dojdzie do konfrontacji właśnie ze Spartą. Potem zagramy jeszcze na własnym boisku z Zielonymi Łagów i Czarnymi Czarnowo oraz na wyjeździe z Zorzą Mostki i Kruszywem Raduszec. Niewielka stratę do tych drużyn mają następne w tabeli Zenit, Sokół i Rywal. Na dole tabeli tylko z jednym zwycięstwem Zieloni Łagów którym ciężko będzie sie odbić od dna.
Bóbr Bobrowice - Sokół Kalsk 2:0
Alfa Jaromirowice - Odra Nietków 5:0 (4:0)
MeczeNie ma mocnych na Alfę w tym sezonie. Dziewiąta wygrana stała się faktem. Tym razem wyższość naszych piłkarzy musiała uznać Odra Nietków. Alfa zaatakowała od pierwszego gwizdka sędziego. Już w 1 minucie spotkania po dośrodkowaniu Muchy w pole karne Cieślarski strzela głową nad poprzeczką bramki przeciwnika.
PP: Kruszywo Raduszec - Alfa Jaromirowice 6:5 (1:2)
Puchar PolskiW 1 rundzie Pucharu Polski Alfa Jaromirowice przegrała z Kruszywem Raduszec 6:5. W dzisiejszym spotkaniu szansę na występ dostali zawodnicy którzy nie często grywają w pierwszym zespole. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Rafał Tomczyk 3, Patryk Sobolewski i Paweł Jakusik.

Alfa: Trelewski - Łabiszewski, Smurawiński, Węglarz, Filozof, Bomba, Białek, Sobolewski, Jakusik, Butowicz, Tomczyk R.

Odra Nietków - Sparta Nietkowice 2:0

Alfa wykorzystała potknięcie Sparty i jest liderem rozgrywek!!!
Bizon Wilkowo - Alfa Jaromirowice 1:3 (1:0)
MeczeAlfa podtrzymuję bardzo dobrą passę i pokonuje na wyjeździe Bizon 3:1. Początek meczu i już w 4 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego w same okienko bramki Trelewskiego, boisko które było w fatalnym stanie nie preferowało gry z tak zwanej "klepki". Do przerwy nic ciekawego sie nie działo gospodarze próbowali podwyższyć wynik meczu a goście umiejętnie sie bronili. Po przerwie to Alfa ruszyła do zdecydowanych ataków a gospodarze raz po raz grożnie kontratakowali, przełomowa była bramka Tomka Bomby w 55 minucie który plasowanym strzałem z 20 metrów dał sygnał do bardziej zdecydowanych ataków. Gospodarze którzy w pierwszej połowie robili dużo zamieszania opadli z sił i postawili tylko na obronę, Alfa już do końca meczu nie schodziła z połowy Bizona strzelając jeszcze dwie bramki autorstwa Radka Supła i Pawła Butowicza. Podsumowując było to bardzo cieżkie spotkanie tym bardziej ze do przerwy Alfa nie potrafiła zagrozić bramce gospodarzy, ale mecz trwa 90 minut i liczy sie wynik końcowy.

Bramki: Bomba, Supeł, Butowicz

Alfa:Trelewski- Szmit, Ostrowski, Wiśnik, Łabiszewski, Bomba, Adamczak, Cieślarski, Bryszewski (55' Maz), Supeł, Butowicz.