InformacjaJeżeli nie udało Ci się jeszcze dostać kalendarza z piłkarzami Alfy na 2009 rok masz na to ostatnią szansę. Kalendarz można od dzisiaj nabywać w Pizzerii Romano.

A-klasaVictoria Szczaniec - Zorza Mostki 4:0
Zryw Rzeczyca - Rywal Stargard Gubiński 2:4
Sparta Nietkowice - Obra Trzciel 3:2
Alfa Jaromirowice - Czarni Czarnowo 2:0
Zieloni Łagów - Kruszywo Raduszec Stary 1:2
Alfa Jaromirowice - Czarni Czarnowo 2:0 (0:0)
MeczeW meczu kończącym rundę jesienną nasi piłkarze pokonali na własnym boisku Czarnych Czarnowo 2:0. Pierwsza połowa spotkania to dużo walki w środku pola a sytuacji jak na "lekarstwo". Alfa prowadziła grę ale nie udało się rozmontować obrony gości i dobrze spisującego się bramkarza. 10 minut po przerwie wpadającego w pole karne Adamczaka nieprzepisowo zatrzymują obrońcy Czarnych. Sam poszkodowany pewnie wymierza karę i mamy 1:0. Alfa ciągłymi atakami nękała obronę gości. Dobrych sytuacji nie wykorzystali min. Supeł, Łabiszewski, Cieślarski i Adamczak. Ten ostatni w 74 minucie ładnie obsłużył Romanowskiego który mając przed sobą tylko bramkarza pewnym strzałem podwyższa prowadzenie gospodarzy. Goście sporadycznie przedostawali się pod pole karne gospodarzy ale ich ataki były zbyt chaotyczne żeby zagrozić Trelewskiemu. Tym spotkaniem nasi piłkarzy zakończyli rundę jesienną bez porażki na własnym terenie. 14 zwycięstw i tylko 1 porażka to bilans na półmetku sezonu. Oby równie skutecznie nasi piłkarze zagrali w rundzie rewanżowej. Do zobaczenia na boiskach wiosną!!!

Bramki: Adamczak 55' (k), Romanowski 74'

Alfa: Trelewski - Ostrowski, Szmit, Wiśnik, Tomczyk, Adamczak, Romanowski, Butowicz (58' Łabiszewski), Supeł, Cieślarski, Kwiecień (80' Maz)
Alfa Jaromirowice - Sokół Kalsk 3:0 (0:0)
MeczeAlfa Jaromirowice pokonała w zaległym spotkaniu Sokoła Kalsk 3:0 i na jedna kolejkę przed zakończeniem rundy jesiennej zapewniła sobie tytuł mistrza jesieni. Już w 2 minucie Cieślarski mógł dać prowadzenie miejscowym ale strzał z bliskiej odległości ląduje na poprzeczce. W odpowiedzi goście groźnie po rzucie rożnym ale Ostrowski wybija piłkę głową z linii bramkowej.
Alfa II Jaromirowice - Syrena II Sparta Drzeniów 5:4
PilkaRezerwy Alfy na zakończenie rundy jesiennej pokonały na własnym boisku Syrenę II Spartę Drzeniów w stosunku 5:4. Bramki dla Alfy zdobyli: Siwicki 3, Podgórski, Maksymowicz
Kruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice 1:2 (1:0)
MeczePo ciężkim spotkaniu rozgrywanym przy padającym deszczu nasz zespół pokonał Kruszywo w stosunku 2:1. Wiedzieliśmy że to nie będzie łatwe spotkanie gdyż Kruszywo ostatnio odprawiło z kwitkiem lidera a poza tym w spotkaniu z różnych powodów nie mogli zagrać Mucha, Łabiszewski i Bryszewski.
Alfa Jaromirowice - Zieloni Łagów 5:1
Alfa Jaromirowice - Zieloni Łagów 5:1 (1:1)
MeczeAlfa pokonała dzisiaj na własnym terenie Zielonych Łagów 5:1. Sam mecz nie był porywającym widowiskiem i nie dostarczył zbyt wielu emocji. Pierwszą doskonałą sytuację nasz zespół miał w 14 minucie spotkania kiedy to w doskonałej sytuacji znalazł się Ostrowski ale mając przed sobą tylko bramkarza strzelił wprost w niego. Wydawało się że nasi piłkarze szybko strzelą bramkę i będą kontrolować przebieg spotkania. Nic z tych rzeczy. Konstruowanie akcji przychodziło naszym piłkarzom dzisiaj niezwykle trudno.
Moment strzelania bramki jest dla mnie jak...pierwsza randka - wywiad z Tomkiem Bombą
Tomek BombaTomek Bomba meczem ze Spartą Nietkowice zakończył występy w Alfie Jaromirowice. W 36 spotkaniach zdobył dla naszego zespołu 21 bramek i został wybrany najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu otrzymując w nagrodę samochód. W krótkim wywiadzie porozmawialiśmy z Tomkiem o Jego karierze, występach w Alfie i najbliższych planach. Zapraszamy do lektury wywiadu.