O serwisie
Kontakt
Multimedia
Obra Trzciel - Alfa Jaromirowice 0:2 (0:1)
MeczeBardzo udanie zainaugurowali nowy sezon piłkarze Alfy pokonując na wyjeździe Obrę Trzciel 2:0. Od początku spotkania zaatakowali nasi piłkarze i już w 3 minucie spotkania Tomasz Bomba zdobył prowadzenie dla Alfy. Adamczak zagrywa krótko z rzutu rożnego do ustawionego na 16 metrze Bomby a ten z lewej nogi po długim słupku wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Po zdobyciu prowadzenia Alfa dalej prowadziła grę marnując kilka doskonałych sytuacji. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze doszli do głosu kilka razy atakując naszą bramkę ale do przerwy wynik już się nie zmienił. Początek drugiej połowy to przewaga gospodarzy ale akcje stwarzane przez zawodników Obry nie stwarzały zagrożenia naszemu bramkarzowi. Alfa tak jak w pierwszej połowie nie wykorzystała kilka doskonałych sytuacji. Dopiero w 90 minucie spotkania Łabiszewski wykorzystał niezdecydowanie obrońców i pewnym strzałem przypieczętował zwycięstwo Alfy. Reasumując to było bardzo dobre spotkanie w wykonaniu obydwu zespołów. Obie drużyny pokazały kawał dobrego futbolu a Obra na swoim terenie będzie na pewno groźna. Kolejne spotkanie nasi piłkarze zagrają już w środę z Zenitem Myszęcin.

Bramki: Bomba 3', Łabiszewski 90'

Alfa: Trelewski - Ostrowski, Szmit, Matuszak, Wiśnik K., Bomba, Adamczak (80' Sobolewski), Mucha, Łabiszewski, Butowicz (89' Maz), Supeł
Transfery i kadra na sezon 2008/2009
HerbAlfa do nowego sezonu przystępuje wzmocniona kilkoma nowymi zawodnikami. Do drużyny dołączyli Tomasz Mucha (Pogoń Wschowa), Paweł Butowicz (MKS Tęcza Krosno Odrzańskie), Patryk Sobolewski (Carina Gubin), Damian Rajchel (Carina Gubin).

Oto kadra Alfy Jaromirowice na sezon 2008/2009.

Bramkarze: Arkadiusz Trelewski, Damian Przewoźnik

Obrońcy: Marek Ostrowski, Andrzej Szmit, Damian Łabiszewski, AdamTomczyk, Krzysztof Wiśnik, Arkadiusz Wiśnik, Tomasz Maz, Tomasz Matuszak, Damian Rajchel

Pomocnicy i Napastnicy: Tomasz Bomba, Rafał Adamczak, Mateusz Bryszewski, Tomasz Mucha, Bartosz Kwiecień, Patryk Sobolewski, Rafał Tomczyk, Radosław Supeł, Krzysztof Cieślarski, Tomasz Romanowski, Paweł Butowicz, Jarosław Tórz
Podsumowanie spotkań kontrolnych
SparingMeczem ze Startem Płoty piłkarze Alfy zakończyli przygotowania do rundy jesiennej. W pięciu rozegranych spotkaniach nasi piłkarze odnieśli 3 zwycięstwa, remis i ponosząc jedną porażke. Zaaplikowaliśmy rywalom 18 bramek tracąc 10.

Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 2:1
Alfa Jaromirowice - Płomień Chlebowo 6:0
Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków 4:4
Alfa Jaromirowice - MKS Tęcza Krosno 2:3
Start Płoty - Alfa Jaromirowice 2:4
SparingW ostatnim spotkaniu kontrolnym przed ligą piłkarze Alfy pokonali na wyjeździe Start Płoty 4:2.
Rywale i terminarz
A-klasaZnany już jest skład grupy w którym wystąpią piłkarze Alfy. Tak jak wcześniej zapowiadano grupa została rozszerzona do 16 zespołów. W naszej grupie zagra aż 5 nowych drużyn: Czarni Czarnowo (zwycięzca B klasy - Krosno Odrzańskie), Bóbr Bobrowice ( 2 miejsce w B klasie - Krosno Odrzańskie), Obra Trzciel (zwycięzca B klasy - Świebodzin), Zenit Myszęcin ( 2 miejsce w B klasie - Świebodzin) oraz Odra Nietków ( 3 miejsce w B klasie - Zielona Góra) która zajęła miejsce Relaxu Grabice. W pierwszych trzech kolejkach spotkań nasi piłkarze sprawdzą formę beniaminków a rozgrywki zaczną od wyjazdu do Trzciela. Szczegóły spotkań Alfy w dziale Terminarz.
Alfa Jaromirowice - MKS Tęcza Krosno Odrzańskie 2:3 (2:2)
SparingW kolejnym meczu sparingowym nasz zespół uległ po dobrej grze 3 ligowej Tęczy Krosno Odrzańskie 2:3. Bramki dla Alfy zdobyli Adamczak i Butowicz.
Kolejnym przeciwnikiem Alfy będzie nie jak wcześniej zapowiadano Sparta Nietkowice a Start Płoty który gościł u nas w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną. Ten mecz odbędzie się tym razem na boisku Startu.
Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków 4:4 (1:1)
SparingRemisem 4:4 zakończyło sie kolejne spotkanie kontrolne pomiędzy Alfą a gośćmi z Mierkowa, bramki dla naszego zespołu strzelali: Adamczak 2, Supeł i Tórz. Już we wtorek kolejny sparing tym razem z Tęczą Krosno Odrzańskie, początek spotkania zaplanowano na godz.17. serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.
Nabór do B klasy!!!!
InformacjaPodjęta została decyzja w sprawie drugiej drużyny która ma występować w B klasie, wszystkich chętnych zapraszamy o wstawienie sie w dniach wtorek i czwartek o godz.18 na boisku w Jaromirowicach.
Alfa Jaromirowice - Płomień Chlebowo 6:0 (2:0)
SparingW kolejnym sprawdzianie Alfa pokonała B- klasowy Płomień Chlebowo 6:0. Bramki dla Alfy zdobyli: Szmit 2, Mucha, Supeł, Cieślarski, Łabiszewski. W sobotę piłkarze Alfy wyjeżdżają na turniej do zaprzyjaźnionego klubu z Niemiec a w niedzielę w Jaromirowicach sprawdzą formę beniaminka żarskiej A-klasy Sparty Mierków.
Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 2:1 (2:1)
SparingPierwsze przetarcie przed nowym sezonem mają za sobą piłkarze Alfy którzy w sobotnie popołudnie po dość ciekawym spotkaniu pokonali Budowlanych Lubsko 2:1. To był bardzo pożyteczny sprawdzian z wyżej notowanym rywalem. Oba zespoły miały kilka dogodnych sytuacji do zmiany wyniku spotkania ale widać jeszcze że są fazie przygotowania do sezonu.

Co słychać w Alfie
InformacjaZespół Alfy Jaromirowice we wtorek 15 lipca rozpoczyna przygotowania do zbliżającego sie sezonu. Start rozgrywek został zaplanowany na 9/10 sierpnia. Nasza grupa zostanie powiększona do 16 zespołów. Z grupy awansował tylko zespół Zenita Ługów a grupę opuściła Cargovia Kargowa. Piłkarze Alfy w planach maja sparingi z zespołami Budowlanych Lubsko (klasa okręgowa), Płomienia Chlebowo (B-klasa), Sparty Mierków (A-klasa), Sparty Nietkowice (A-klasa) i na koniec z zespołem MKS Tęcza Krosno Odrzańskie (3 liga).