Fotorelacja: Alfa Jaromirowice - Cargovia Kargowa

Kruszywo Raduszec Stary - Zieloni Łagów 1-2
Zenit Ługów - Rywal Stargard Gubiński 4-1
Sparta Nietkowice - Zorza Mostki 3-0
Zryw Rzeczyca - Victoria Szczaniec 0-1
Cargovia Kargowa - Bizon Wilkowo 2-4
Alfa Jaromirowice - Cargovia Kargowa 7:2 (5:1)
MeczeW meczu 22 kolejki nasi piłkarze zgodnie z przewidywaniami rozgromili outsidera naszej grupy Cargovię Kargowa 7:2. Mecz jak można było się spodziewać nie dostarczył wielu emocji kibicom. Zaczęło się od ataków naszych piłkarzy. W 5 minucie Supeł podaje do Bomby ale strzał tego ostatniego niecelny. W 8 minucie Bomba zagrywa do Kwietnia ale strzał naszego napastnika obronił bramkarz.
Sokół Kalsk - Alfa Jaromirowice 0:0
MeczeBezbramkowym remisem zakończył się wyjazd piłkarzy Alfy do Kalska. Nasi piłkarze do tego spotkania przystąpili bez swojego najlepszego strzelca Tomka Bomby. W pierwszej połowie Alfa miała dwie doskonałe sytuacje bramkowe których nie potrafił wykorzystać Jarek Tórz. W 12 minucie zawodnik ten dostał doskonałe podanie z głębi pola i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił wprost w nogi goalkeepera gospodarzy.
Bizon Wilkowo - Sokół Kalsk 0:1
Alfa Jaromirowice - Kruszywo Raduszec St. 6:0 (2:0)
MeczeW meczu 22 kolejki nasz zespół rozgromił na własnym boisku Kruszywo Raduszec Stary 6:0. Gospodarze przeważali w każdym elemencie gry i tylko ich nieskuteczność uchroniła piłkarzy Kruszywo od większych rozmiarów porażki. Bramki zdobyli Adamczak i Bomba po 2, Supeł, Bryszewski. W ciągu tego tygodnia Alfa rozegra jeszcze dwa mecze, w czwartek w Kalsku z Sokołem i w niedzielę na własnym boisku z Cargovią Kargowa.

Alfa: Trelewski- Ostrowski, Szmit, Tomczyk A., Wiśnik K., Bomba, Adamczak, Bryszewski (75' Tokarek), Romanowski, Supeł, Kwiecień (70' Tórz)

Sparta Nietkowice - Relax Grabice 4-3
Zryw Rzeczyca - Alfa Jaromirowice 2:1 (1:0)
MeczeW meczu 21 kolejki przegraliśmy w Rzeczycy ze Zrywem 2:1. Do 30 minuty zmarnowaliśmy dwie doskonałe sytuacje bramkowe po których powinniśmy prowadzić a także rzut karny który na bramkę nie zamienił Tomek Bomba. Gospodarze w 35 min obejmują prowadzenie. Strzał na bramkę a kierunek lotu piłki zmienia Ostrowski i mamy prowadzenie gospodarzy. 10 minut po przerwie gospodarze prowadzą już 2:0. Strzał z rzutu wolnego piłka odbija się od naszych obrońców i ląduje w samym okienku bramki Trelewskiego. Alfa zdobywa bramkę w 70 minucie. Strzał Bomby z rzutu wolnego a bramkarz wrzuca sobie piłkę pod nogami do bramki.

Alfa: Trelewski - Szmit, Ostrowski, Bryszewski, Wiśnik, Adamczak, Bomba, Tokarek (60min Grzegorzak) Supeł, Kwiecień
1/2 finału PP
Puchar PolskiLechia II Zielona Góra - GKP Gorzów Wielkopolski 1:0 (0:0)
Lechia Zielona Góra - Arka Nowa Sól - 1:2 (1:1)
Alfa - Victoria Szczaniec 4:2 (3:1)
MeczeW meczu 20 kolejki nasi piłkarze nie bez problemów pokonali Victorię Szczaniec 4:2. Mecz rozpoczął się niespodziewanie od ataków gości którzy w 9 minucie spotkania mogli objąć prowadzenie jednak piłka po strzale zawodnika gości wylądowała na poprzeczce. Pięć minut później kolejna groźna sytuacja po której ratuje nas słupek. Kolejne 6 minut to nokaut Alfy.