O serwisie
Kontakt
Multimedia
Alfa II Jaromirowice - Odra Radnica 3:4 (1:3)
PilkaW kolejnym spotkaniu o mistrzostwo B- klasy rezerwy Alfy przegrały na własnym boisku 3:4 tracąc decydująca bramkę w 92 minucie spotkania.
Zenit Myszęcin - Bóbr Bobrowice 4:0
Alfa Jaromirowice - Pogoń Wężyska 6:0 (4:0)
MeczeKolejne przekonywujące zwyciestwo odnieśli piłkarze Alfy pokonując Pogoń Wężyska 6:0. Już początek meczu to wyraźna przewaga gospodarzy, którzy po 2 min prowadzili 1:0 po bramce Marka Ostrowskiego z rzutu wolnego. Durga bramka była dziełem Radka Supła który dostał otwierające podanie od Rafała Adamczaka i pokonał pewnie bramkarza gości.

Zaległy mecz 2 kolejki: Zorza Mostki - Zryw Rzeczyca 1:2

Spotkanie 3 kolejki Sokół Kalsk - Sparta Nietkowice zostało zweryfikowane jako walkower dla gości.
Zryw Rzeczyca - Alfa Jaromirowice 0:3 (0:1)
MeczeAlfa nie zwalnia tempa. Tym razem wyższość naszych piłkarzy musiał uznać Zryw Rzeczyca który uległ na własnym boisku 0:3. Już w 10 minucie spotkania Krzysiek Cieślarski mógł dać prowadzenie naszej drużynie ale przestrzelił w dogodnej sytuacji. Za chwilę gospodarze również mieli dobrą sytuację na objęcie prowadzenia ale na nasze szczęście fatalnie zachował się napastnik Zrywu. W 20 minucie sędzia dyktuje "jedynastkę" dla naszej drużyny po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika gospodarzy. Pewnym wykonawcą okazał się Rafał Adamczak. Pierwsza połowa to dużo walki a sytuacji jak na lekarstwo. Druga połowa również nie zachwyciła. Alfa podwyższa prowadzenie w 75 minucie kiedy to Tomek Bomba kąśliwym z rzutu wolnego strzela obok bezradnego bramkarza. Na dwie minuty przed końcem w okolicach pola karnego faulowany jest Patryk Sobolewski. Tym razem do piłki podchodzi Marek Ostrowski i ustala wynik spotkania. Cieszą kolejne trzy punkty i gra z tyłu na zero. Za tydzień zagramy z przedostatnią drużyną tabeli Pogonią Wężyska.

Bramki: Adamczak 20' (k), Bomba 75' , Ostrowski 89'

Alfa: Trelewski - Ostrowski, Szmit, Tomczyk A., Wiśnik K., Bomba, Adamczak, Romanowski, Łabiszewski (85' Bryszewski), Butowicz, Cieślarski (72' Sobolewski)
Obra Trzciel - Zenit Myszęcin 1:3
Alfa Jaromirowice - Victoria Szczaniec 4:1 (0:1)
MeczeW meczu 6 kolejki przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Victorii Szczaniec. To że jest to zespół bardzo niewygodny przekonaliśmy się już w zeszłym sezonie. Nie inaczej było i tym razem i nasi piłkarze musieli się sporo napocić aby odnieść zwycięstwo. Początek spotkania tak senny jak pogoda w niedzielne popołudnie.
Płomień Chlebowo - Alfa II Jaromirowice 6:1 (1:0)
PilkaPorażka zakończyło sie spotkanie piłkarzy rezerw Alfy którzy polegli w Chlebowie z miejscowym Płomieniem aż 6:1, honorowe trafienie zaliczył Sebastian Węglarz.
Fotorelacja
ZdjęciaPoniżej klikając w link można obejrzeć kilka fotek z trzech pierwszych meczów wyjazdowych.

Obra Trzciel - Zorza Mostki 3-1
Rywal Stargard Gubiński - Alfa Jaromirowice 0:5 (0:2)
MeczeW meczu 5 kolejki spotkały się drużyny ze szczytu tabeli. Alfa jak do tej pory nie zaznała goryczy porażki a Rywal przegrał tylko ze Spartą Nietkowice która przewodzi w naszej grupie. Ten pojedynek miał pokazać prawdziwe oblicze Alfy która jak do tej pory nie miała trudnych przeciwników. Alfa jak zwykła nas już do tego przyzwyczaić zaczęła od mocnego uderzenia. W 2 minucie nieudana pułapka offsaidowa gospodarzy po której w dogodnej sytuacji znalazł się Bryszewski ale strzelił obok prawego słupka gospodarzy.