O serwisie
Kontakt
Multimedia
Alfa - Sokół w innym terminie
InformacjaNa prośbę gości jutrzejszy mecz nie dojdzie do skutku. Drużyny spotkają sie w innym terminie.

Pogoń Wężyska - Victoria Szczaniec 3-1
Bóbr Bobrowice - Alfa Jaromirowice 0:4 (0:1)
MeczeAlfa wciąż bez porażki w lidze. W 3 kolejce Bóbr Bobrowice nie sprostał naszej drużynie ulegająć 0:4. Mecz zaczynamy od mocnego uderzenia. W 4 minucie Bryszewski pociągnął lewą stroną ładnie wrzucił w pole karne a będący tam Butowicz na raty otworzył wynik spotkania. Dalsze minuty to zdecydowana przewaga naszych piłkarzy ale nie potrafimy wykorzystać stworzonych sytuacji. Bardzo dobre okazje marnują kolejno Mucha, Bomba, Butowicz, Łabiszewski. Gospodarze ograniczyli się do obrony i rzadko zdarzało im się gościć pod naszą bramką. Mimo ogromnej przewagi schodzimy do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa również toczona w większości na połowie gospodarzy. W 74 minucie Paweł Butowicz podwyższa prowadzenie strzałem pod poprzeczkę z 20 metrów. Dwie minuty później z prawej strony urwał sie "Łabi" i było już 3:0. Wynik meczu ustala Supeł po ładnej akcji Tomka Bomby lewą stroną. Ten ostatni mógł podwyższyć prowadzenie ale nie wykorzystał rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo to dorobek po 3 kolejkach. Cieszy przede wszystkim dobra gra obrońców bo jak do tej pory jako jedyna drużyna nie straciliśmy jeszcze bramki ale trzeba przyznać że rywale jak narazie są z dolnej półki. Kolejny pojedynek już w środę z Sokołem Kalsk.

Bramki: Butowicz (4', 74'), Łabiszewski 76', Supeł 85'

Alfa: Trelewski - Ostrowski, Szmit, Wiśnik K., Matuszak (80' Tomczyk A.), Mucha, Bomba, Łabiszewski, Bryszewski (68' Cieślarski), Supeł, Butowicz (83' Sobolewski)
Drzewiarz Bytnica - Alfa II 2:2 (0:0)
MeczeNa inauguracje klasy B zespół rezerw Alfy zremisował w Bytnicy z miejscowym Drzewiarzem 2:2, bramki dla naszego zespołu strzelali Grzegorz Siwicki i Tomasz Kaczmarek.
Alfa Jaromirowice - Zenit Myszęcin 1:0 (0:0)
MeczeW drugiej kolejce spotkań Alfa Jaromirowice pokonała Zenit Myszęcin 1:0.Wynik skromny ale to tylko dzięki nieskuteczności naszych piłkarzy którzy marnowali stworzone sytuacje. Gospodarze w porównaniu do meczu inauguracyjnego przystąpili bez Tomka Muchy i Rafała Adamczaka. Od początku spotkania nasi piłkarze dominowali na boisku .
Victoria Szczaniec - Zryw Rzeczyca 4:1
Obra Trzciel - Alfa Jaromirowice 0:2 (0:1)
MeczeBardzo udanie zainaugurowali nowy sezon piłkarze Alfy pokonując na wyjeździe Obrę Trzciel 2:0. Od początku spotkania zaatakowali nasi piłkarze i już w 3 minucie spotkania Tomasz Bomba zdobył prowadzenie dla Alfy. Adamczak zagrywa krótko z rzutu rożnego do ustawionego na 16 metrze Bomby a ten z lewej nogi po długim słupku wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Po zdobyciu prowadzenia Alfa dalej prowadziła grę marnując kilka doskonałych sytuacji. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze doszli do głosu kilka razy atakując naszą bramkę ale do przerwy wynik już się nie zmienił. Początek drugiej połowy to przewaga gospodarzy ale akcje stwarzane przez zawodników Obry nie stwarzały zagrożenia naszemu bramkarzowi. Alfa tak jak w pierwszej połowie nie wykorzystała kilka doskonałych sytuacji. Dopiero w 90 minucie spotkania Łabiszewski wykorzystał niezdecydowanie obrońców i pewnym strzałem przypieczętował zwycięstwo Alfy. Reasumując to było bardzo dobre spotkanie w wykonaniu obydwu zespołów. Obie drużyny pokazały kawał dobrego futbolu a Obra na swoim terenie będzie na pewno groźna. Kolejne spotkanie nasi piłkarze zagrają już w środę z Zenitem Myszęcin.

Bramki: Bomba 3', Łabiszewski 90'

Alfa: Trelewski - Ostrowski, Szmit, Matuszak, Wiśnik K., Bomba, Adamczak (80' Sobolewski), Mucha, Łabiszewski, Butowicz (89' Maz), Supeł
Transfery i kadra na sezon 2008/2009
HerbAlfa do nowego sezonu przystępuje wzmocniona kilkoma nowymi zawodnikami. Do drużyny dołączyli Tomasz Mucha (Pogoń Wschowa), Paweł Butowicz (MKS Tęcza Krosno Odrzańskie), Patryk Sobolewski (Carina Gubin), Damian Rajchel (Carina Gubin).

Oto kadra Alfy Jaromirowice na sezon 2008/2009.

Bramkarze: Arkadiusz Trelewski, Damian Przewoźnik

Obrońcy: Marek Ostrowski, Andrzej Szmit, Damian Łabiszewski, AdamTomczyk, Krzysztof Wiśnik, Arkadiusz Wiśnik, Tomasz Maz, Tomasz Matuszak, Damian Rajchel

Pomocnicy i Napastnicy: Tomasz Bomba, Rafał Adamczak, Mateusz Bryszewski, Tomasz Mucha, Bartosz Kwiecień, Patryk Sobolewski, Rafał Tomczyk, Radosław Supeł, Krzysztof Cieślarski, Tomasz Romanowski, Paweł Butowicz, Jarosław Tórz
Podsumowanie spotkań kontrolnych
SparingMeczem ze Startem Płoty piłkarze Alfy zakończyli przygotowania do rundy jesiennej. W pięciu rozegranych spotkaniach nasi piłkarze odnieśli 3 zwycięstwa, remis i ponosząc jedną porażke. Zaaplikowaliśmy rywalom 18 bramek tracąc 10.

Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 2:1
Alfa Jaromirowice - Płomień Chlebowo 6:0
Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków 4:4
Alfa Jaromirowice - MKS Tęcza Krosno 2:3
Start Płoty - Alfa Jaromirowice 2:4
SparingW ostatnim spotkaniu kontrolnym przed ligą piłkarze Alfy pokonali na wyjeździe Start Płoty 4:2.
Rywale i terminarz
A-klasaZnany już jest skład grupy w którym wystąpią piłkarze Alfy. Tak jak wcześniej zapowiadano grupa została rozszerzona do 16 zespołów. W naszej grupie zagra aż 5 nowych drużyn: Czarni Czarnowo (zwycięzca B klasy - Krosno Odrzańskie), Bóbr Bobrowice ( 2 miejsce w B klasie - Krosno Odrzańskie), Obra Trzciel (zwycięzca B klasy - Świebodzin), Zenit Myszęcin ( 2 miejsce w B klasie - Świebodzin) oraz Odra Nietków ( 3 miejsce w B klasie - Zielona Góra) która zajęła miejsce Relaxu Grabice. W pierwszych trzech kolejkach spotkań nasi piłkarze sprawdzą formę beniaminków a rozgrywki zaczną od wyjazdu do Trzciela. Szczegóły spotkań Alfy w dziale Terminarz.