PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Wyniki 11 kolejki
A-klasaZryw Rzeczyca - Relaks Grabice 1:3
Kruszywo Raduszec Stary - Victoria Szczaniec 1:0
Sokół Kalsk - Zieloni Łagów 3:2
Cargovia Kargowa - Alfa Jaromirowice 2:2
Zenit Ługów - Bizon Wilkowo 5:0
Sparta Nietkowice - Rywal Stargard Gubiński 3:0
Pogoń Wężyska - Zorza Mostki 1:2
Cargovia - Alfa 2:2 (1:2)
MeczeW meczu 11 kolejki piłkarze Alfy zremisowali na wyjeździe z Cargovią Kargowa 2:2. Można by powiedzieć ze piłkarze Alfy przegrali to spotkanie na własne życzenie marnując dużo 100% sytuacji.
Wyniki 10 kolejki
A-klasaRelax Grabice- Pogoń Wężyska 3:1
Zorza Mostki- Sparta Nietkowice 1:0
Rywal Stargard Gub.- Zenit Ługów 2:8
Bizon Wilkowo- Cargovia Cargova 6:2
Alfa Jaromirowcie - Sokół Kalsk 3:1
Zieloni Łagów- Kruszywo Raduszec St. 3:7
Victoria Szczaniec- Zryw Rzeczyca 3:1
Alfa - Sokół Kalsk 3:1 (1:0)
MeczePo dwóch porażkach z rzędu wreszcie udało się piłkarzom Alfy odnieść zwycięstwo. Już w 2 minucie meczu Radek Supeł mógł dać prowadzenie gospodarzom ale nie wykorzystał znakomitej sytuacji mając przed sobą tylko bramkarza. Jak powiada przysłowie "co się odwlecze to nie uciecze". W 7 minucie meczu Tomek Bomba przejmuje piłkę na 20 metrze, manewruje w dziecinny sposób obrońców i mając przed sobą tylko bramkarza nie daje mu najmniejszych szans.
Zestaw par III rundy PP
Puchar PolskiZestaw par III rundy (25 listopada godz. 11.00):

Sokół Kalsk - Pogoń Świebodzin
Relaks Grabice - Sprotavia Szprotawa
Stal Jasień - Unia Kunice
Odra Bytom Odrz. - Arka Nowa Sól
Tramp Osiecznica - Tęcza Krosno Odrz.
Piast Czerwieńsk - Lechia II Zielona Góra
Błyskawica Lubinicko - Błękitni Toporów
Vitrosilicon Iłowa - Promień Żary
Pogoń Wschowa - Czarni Żagań
wolny los - Lechia Zielona Góra
Wyniki 9 kolejki
A-klasaVictoria Szczaniec - Relaks Grabice 2:6
Zryw Rzeczyca - Zieloni Łagów 0:1
Kruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice 2:1
Sokół Kalsk - Bizon Wilkowo 4:0
Cargovia Kargowa - Rywal Stargard Gubiński 5:3
Zenit Ługów - Zorza Mostki 2:1
Sparta Nietkowice - Pogoń Wężyska 4:2
Kruszywo - Alfa 2:1 (0:0)
MeczeW meczu 9 kolejki piłkarze Alfy ponieśli drugą porażke z rzędu ulegając zespołowi Kruszywa Raduszec 2:1. Kolejne boisko na którym nie dało sie prowadzic gry, liczne kępy powodowały gre do przodu.
Wyniki II rundy PP
Puchar PolskiCzarni Czarnowo -Tęcza Krosno Odrzańskie 2:4 p.d
Medyk II Cibórz - Tramp Osiecznica 2:3
Sparta Łężyca - Piast Czerwieńsk 0:4
Victoria Szczaniec - Błyskawica Lubinicko 1:3
Sokół Kalsk - Piast Parkovia Trzebiechów 3:1
Zenit Ługów - Pogoń Świebodzin 0:1
KP Tomaszowo - Vitrosilicon Iłowa 0:7
Błękitni Lubięcin - Pogoń Wschowa
ŁKS Łęknica - Promień Żary 1:2
Dąb Przybyszów - Arka Nowa Sól 0:2
Relaks Grabice - Carina Gubin 5:0
Cargovia Kargowa - Sprotavia Szprotawa 2:5
Stal Jasień - Polmo Kożuchów 5:1
Delta Sieniawa Żarska - Czarni Żagań 3:6
Odra Bytom Odrzański - Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3:0 (v.o)
Budowlani Lubsko - Unia Kunice Żary 2:7
Syrena Zbąszynek - Lechia II Zielona Góra 0:2 p.d
Błękitni Świdnica - Lechia Zielona Góra 0:8
Pogoń Przyborów - Błękitni Toporów 0:9
Strona 120 z 120 << < 117 118 119 120
Przed nami
28.04.2018 godz.15:00
Fadom - Alfa
Za nami
Alfa - Znicz 11:0
Licznik
Już za

Fadom - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 50
2 Sparta Mierków 39
3 Relaks Grabice 39
4 Kado Górzyn 34
5 Start Płoty 29
6 Pogoń Wężyska 29
7 Fadom Nowogród 26
8 Znicz Leśniów Wielki 25
9 Czarni Czarnowo 23
10 KP Świdnica 22
11 Spartak Budachów 17
12 Energetyk Dychów 10
13 Błękitni Zabłocie 9
14 Zorza Grzmiąca 1
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca