Zespół Alfy Jaromirowice doczekał się szali klubowych. Każdy chętny do zakupu szalika proszony jest o kontakt meilowy: info@alfa-jaromirowice.pl. Koszt szalika to 20 zł.

A-klasaKruszywo Raduszec St. - Cargovia Kargowa 3:2
Victoria Szczaniec - Sparta Nietkowice 1:3
Alfa Jaromirowice - Zorza Mostki 3:0
Bizon Wilkowo - Rywal Stargrad Gub. 5:2
Sokół Kalsk - Relax Grabice 1:0
Alfa - Zorza Mostki 3:0 (1:0)
MeczeDrugi mecz i drugie zwycięstwo na wiosnę odnieśli piłkarze Alfy pokonując tym razem na własnym boisku Zorzę Mostki 3:0 . Pierwsze minuty spotkania to lekka przewaga gości którzy sprawdzali umiejętności naszego bramkarza. Alfa odpowiada w 15 minucie kiedy to w dogodnej sytuacji Radek Supeł przenosi piłkę nad poprzeczką.
Alfa Jaromirowice - Start Płoty 1:2 (1:1)
SparingPierwsi na boisko wybiegli juniorzy obu zespołów. Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Ostatecznie juniorzy Alfy okazali się lepsi od gości pokonując ich w stosunku 5:4 (2:2).

Sokół Kalsk - Kruszywo Raduszec St. 4:0
Pogoń Wężyska - Alfa Jaromirowice 1:2 (0:1)
MeczeNa inaugurację rundy wiosennej Alfa lepsza od Pogoni Wężyska. Początek spotkania to wzajemne badanie sił, pierwszą dogodna sytuacje Alfa miała około 15min po wykonywanym stałym fragmencie zakotłowało sie pod bramką gospodarzy którzy jednak wyszli z tego obronną ręką. Gra była bardzo szarpana powodem było boisko które niezbyt nadawało sie do przeprowadzania składnych akcji. W 40 min. Alfa wykonywała rzut rożny i sprytnym strzałem z głowy w krotki róg popisał sie Bartek Kwiecień który dał prowadzenie do przerwy. Tuż po przerwie kapitan gospodarzy popisuje sie "strzałem życia" i mamy remis. Z każdą minutą gra bardziej sie zaostrzała i było mało składnych akcji. W 75 min. piłkę przejmuje Adamczak i przepięknym strzałem z około 20m nie daje szans bramkarzowi gospodarzy. Do końca meczu mało sie działo i Alfa mogła zatańczyć taniec radości.

Bramki dla Alfy:: Kwiecień (40'), Adamczak (75')

Alfa: Trelewski- Ostrowski, Szmit, Tomczyk, Wiśnik K., Adamczak, Bomba, Romanowski, Bryszewski (70' Wiśnik A.), Supeł, Kwiecień (80' Tokarek)
Tramp Osiecznica - Alfa Jaromirowice 10:0
SparingW ostatnim sprawdzianie przed ligą Alfa doznała sromotnej porażki z Trampem Osiecznica aż 10:0!
Sparing odwołany!
SparingZ powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska nie dojdzie do skutku spotkanie sparingowe miedzy Stalą Jasień a Alfą Jaromirowice.
Alfa Jaromirowice - Tramp Karp Osiecznica 4:3 (0:2 2:0 2:1)
SparingW kolejnym meczu kontrolnym piłkarze Alfy pokonali na własnym boisku Trampa Osiecznica 4:3. Pojedynek rozgrywany był systemem 3x 30 minut. Trener Ostrowski dał pograć wszystkim piłkarzom i w każdej części spotkania operował innym składem. W dzisiejszym meczu zagrali nowi zawodnicy którzy prawdopodobnie dołączą do drużyny i powinni być silnym ogniwem zespołu.

W dzisiejszym spotkaniu w barwach Alfy zagrali: Trelewski, Przybylski - Ostrowski, Schmit, Wiśnik K, Fiedorowicz, Bomba, Sobolewski, Butowicz, Supeł, Adamczak, Kijek, Bryszewski, Kwiecień, Tórz, Smurawiński, Tokarek, Tomczyk , Wiśnik A.

Bramki dla Alfy zdobyli: Supeł 2, Bomba, Sobolewski.
Alfa - Reprezentacja Ligi Oldbojów 3:1
SparingW pierwszym meczu kontrolnym zespół Alfy pokonał Reprezentacje Ligi Oldbojów 3:1. Mecz rozegrano systemem 2x35min. Bramki strzelili Radosław Supeł 2 i Rafał Adamczak. W całym spotkaniu w barwach Alfy zagrali: Trelewski-Ostrowski, Tomczyk Adam, Maz, Kijek, Adamczak, Łabiszewski, Bryszewski, Bartłodziej, Supeł, Kwiecień, Wiśnik, Tokarek, Tomczyk Rafał, Tórz.
Terminarz - wiosna 2008
TerminarzPoznaliśmy terminarz rundy wiosennej 2008. Piłkarze Alfy rozegrają na własnym stadionie sześć meczów, zaś na wyjeździe siedem. Alfa rozpocznie rozgrywki wyjazdem do Wężysk. Pierwszy mecz na własnym boisku Alfa zagra w drugiej kolejce a jej przeciwnikiem będzie Zorza Mostki. Szczegółowy "rozkład jazdy" w dziale >>>Terminarz<<<