O serwisie
Kontakt
Multimedia
Alfa Jaromirowice - Sparta Nietkowice 1:0 (0:0)
MeczeW meczu kończącym sezon piłkarski 2007/2008 nasi piłkarze po bardzo dobrym i szybkim meczu pokonali wicelidera grupy Spartę Nietkowice 1:0 i utrzymali miano drużyny niepokonanej na własnym boisku w rundzie wiosennej. Za nim zaprawdę zaczęły się emocje sportowe na płycie boiska odbyła się miła uroczystość. Otóż grono sponsorów tak jak obiecało przed sezonem ufundowało samochód dla najlepszego zawodnika Alfy w sezonie 2007/2008.
Fotorelacja Zenit Ługów - Alfa Jaromirowice
ZdjęciaW galerii dodano kilka fotek ze zwycięskiego spotkania z Zenitem Ługów.
Lider pokonany!!!
MeczeLider nie okazał sie tak straszny jak go malowano. Gospodarze nie byli zbyt gościnni brak szatni i boisko na temat którego lepiej przemilczeć jak na lidera nie przystoi. Alfa świetnie rozpoczęła mecz po 20 min powinno być już 0:2, najpierw Radek Supeł w sytuacji sam na sam trafił w słupek zaś chwile póżniej po strzale Rafała Adamczaka gospodarzy uratowała poprzeczka. Gospodarze grali bardzo chaotycznie i nerwowo wszystkie ich akcje skutecznie zostawały przerywane przez naszą obronę. W drugiej części to znów Alfa dyktowała warunki gry przełomowa okazała sie akcja z 65 minuty gry, Tomek Bomba podciągnął z piłką i uderzył z około 20 metra piłka zrobiła kozioł i bramkarz gospodarzy miał spory problem i wybił ją przed siebie, a tam czyhał już Adamczak i nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce. Tuz przed końcem Tomek Romanowski mogł pogrążyć gospodarzy ale z bliskiej odległości trafił w poprzeczkę. Wynik do końca nie uległ juz zmianie, radośc w obozie Alfy było ogromna bo nie na co dzień ogrywa sie lidera na ich terenie, wszyscy piłkarze zagrali świetne zawody.

Bramka dla Alfy: Adamczak(65 min)

Alfa: Trelewski- Ostrowski, Szmit, Wiśnik A., Bryszewski, Bomba, Adamczak, Kwiecień (od 70min Tórz), Romanowski, Tokarek, Supeł.

Fotorelacja: Alfa Jaromirowice - Cargovia Kargowa
ZdjęciaW galerii dodano kilka fotek z wczorajszego spotkania.

Cargovia Kargowa - Bizon Wilkowo 2-4
Alfa Jaromirowice - Cargovia Kargowa 7:2 (5:1)
MeczeW meczu 22 kolejki nasi piłkarze zgodnie z przewidywaniami rozgromili outsidera naszej grupy Cargovię Kargowa 7:2. Mecz jak można było się spodziewać nie dostarczył wielu emocji kibicom. Zaczęło się od ataków naszych piłkarzy. W 5 minucie Supeł podaje do Bomby ale strzał tego ostatniego niecelny. W 8 minucie Bomba zagrywa do Kwietnia ale strzał naszego napastnika obronił bramkarz.
Sokół Kalsk - Alfa Jaromirowice 0:0
MeczeBezbramkowym remisem zakończył się wyjazd piłkarzy Alfy do Kalska. Nasi piłkarze do tego spotkania przystąpili bez swojego najlepszego strzelca Tomka Bomby. W pierwszej połowie Alfa miała dwie doskonałe sytuacje bramkowe których nie potrafił wykorzystać Jarek Tórz. W 12 minucie zawodnik ten dostał doskonałe podanie z głębi pola i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił wprost w nogi goalkeepera gospodarzy.
Bizon Wilkowo - Sokół Kalsk 0:1
Alfa Jaromirowice - Kruszywo Raduszec St. 6:0 (2:0)
MeczeW meczu 22 kolejki nasz zespół rozgromił na własnym boisku Kruszywo Raduszec Stary 6:0. Gospodarze przeważali w każdym elemencie gry i tylko ich nieskuteczność uchroniła piłkarzy Kruszywo od większych rozmiarów porażki. Bramki zdobyli Adamczak i Bomba po 2, Supeł, Bryszewski. W ciągu tego tygodnia Alfa rozegra jeszcze dwa mecze, w czwartek w Kalsku z Sokołem i w niedzielę na własnym boisku z Cargovią Kargowa.

Alfa: Trelewski- Ostrowski, Szmit, Tomczyk A., Wiśnik K., Bomba, Adamczak, Bryszewski (75' Tokarek), Romanowski, Supeł, Kwiecień (70' Tórz)