O serwisie
Kontakt
Multimedia
Zryw Rzeczyca - Alfa Jaromirowice 2:1 (1:0)
MeczeW meczu 21 kolejki przegraliśmy w Rzeczycy ze Zrywem 2:1. Do 30 minuty zmarnowaliśmy dwie doskonałe sytuacje bramkowe po których powinniśmy prowadzić a także rzut karny który na bramkę nie zamienił Tomek Bomba. Gospodarze w 35 min obejmują prowadzenie. Strzał na bramkę a kierunek lotu piłki zmienia Ostrowski i mamy prowadzenie gospodarzy. 10 minut po przerwie gospodarze prowadzą już 2:0. Strzał z rzutu wolnego piłka odbija się od naszych obrońców i ląduje w samym okienku bramki Trelewskiego. Alfa zdobywa bramkę w 70 minucie. Strzał Bomby z rzutu wolnego a bramkarz wrzuca sobie piłkę pod nogami do bramki.

Alfa: Trelewski - Szmit, Ostrowski, Bryszewski, Wiśnik, Adamczak, Bomba, Tokarek (60min Grzegorzak) Supeł, Kwiecień
1/2 finału PP
Puchar PolskiLechia II Zielona Góra - GKP Gorzów Wielkopolski 1:0 (0:0)
Lechia Zielona Góra - Arka Nowa Sól - 1:2 (1:1)
Alfa - Victoria Szczaniec 4:2 (3:1)
MeczeW meczu 20 kolejki nasi piłkarze nie bez problemów pokonali Victorię Szczaniec 4:2. Mecz rozpoczął się niespodziewanie od ataków gości którzy w 9 minucie spotkania mogli objąć prowadzenie jednak piłka po strzale zawodnika gości wylądowała na poprzeczce. Pięć minut później kolejna groźna sytuacja po której ratuje nas słupek. Kolejne 6 minut to nokaut Alfy.
Fotorelacja: Zieloni Łagów - Alfa Jaromirowice
ZdjęciaZapraszamy do obejrzenia galerii z niedzielnego spotkania.
Zieloni Łagów - Alfa Jaromirowice 0-3
Zieloni Łagów - Alfa Jaromirowice 0:3 (0:1)
MeczeW kolejnym spotkaniu o ligowe punkty nasi piłkarze pewnie wygrali w Łagowie z Zielonymi 3:0 od początku do końca kontrolując przebieg spotkania. Początek spotkania to ofensywa gości. w 2 minucie strzela na bramkę Bartek Kwiecień ale piłka po nodze obrońcy opuszcza plac gry i mamy rzut rożny. W 4 minucie strzał z dystansu Tomka Bomby gospodarze również wybijają na rzut rożny.
Fotorelacja
ZdjęciaW galerii dodano kilka zdjęć z meczów derbowych z Relaxem i Rywalem.

1/4 finału PP
Puchar PolskiLechia II Zielona Góra - Unia Kunice 1:0
Tęcza Krosno Odrzańskie - GKP Gorzów Wielkopolski 1:1 k. 1:4
Ilanka Rzepin - Lechia Zielona Góra 0:3 p.d.
Błękitni Toporów - Arka Nowa Sól 1:2 p.d.

Pechowa porażka w derbach
MeczePierwszą porażkę w rundzie wiosennej ponieśli nasi piłkarze przegrywając po bardzo dobrym spotkaniu w derbach z Relaxem Grabice 1:0. Mecz był bardzo dobrym widowiskiem dla kibiców. Ani jedna ani drużyna nie zamierzała łatwo oddawać pola. Pierwsze minuty spotkania to przewaga naszych piłkarzy ale gospodarze dobrze się bronili.