PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Wyniki 10 kolejki
A-klasaRelax Grabice- Pogoń Wężyska 3:1
Zorza Mostki- Sparta Nietkowice 1:0
Rywal Stargard Gub.- Zenit Ługów 2:8
Bizon Wilkowo- Cargovia Cargova 6:2
Alfa Jaromirowcie - Sokół Kalsk 3:1
Zieloni Łagów- Kruszywo Raduszec St. 3:7
Victoria Szczaniec- Zryw Rzeczyca 3:1
Alfa - Sokół Kalsk 3:1 (1:0)
MeczePo dwóch porażkach z rzędu wreszcie udało się piłkarzom Alfy odnieść zwycięstwo. Już w 2 minucie meczu Radek Supeł mógł dać prowadzenie gospodarzom ale nie wykorzystał znakomitej sytuacji mając przed sobą tylko bramkarza. Jak powiada przysłowie "co się odwlecze to nie uciecze". W 7 minucie meczu Tomek Bomba przejmuje piłkę na 20 metrze, manewruje w dziecinny sposób obrońców i mając przed sobą tylko bramkarza nie daje mu najmniejszych szans.
Zestaw par III rundy PP
Puchar PolskiZestaw par III rundy (25 listopada godz. 11.00):

Sokół Kalsk - Pogoń Świebodzin
Relaks Grabice - Sprotavia Szprotawa
Stal Jasień - Unia Kunice
Odra Bytom Odrz. - Arka Nowa Sól
Tramp Osiecznica - Tęcza Krosno Odrz.
Piast Czerwieńsk - Lechia II Zielona Góra
Błyskawica Lubinicko - Błękitni Toporów
Vitrosilicon Iłowa - Promień Żary
Pogoń Wschowa - Czarni Żagań
wolny los - Lechia Zielona Góra
Wyniki 9 kolejki
A-klasaVictoria Szczaniec - Relaks Grabice 2:6
Zryw Rzeczyca - Zieloni Łagów 0:1
Kruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice 2:1
Sokół Kalsk - Bizon Wilkowo 4:0
Cargovia Kargowa - Rywal Stargard Gubiński 5:3
Zenit Ługów - Zorza Mostki 2:1
Sparta Nietkowice - Pogoń Wężyska 4:2
Kruszywo - Alfa 2:1 (0:0)
MeczeW meczu 9 kolejki piłkarze Alfy ponieśli drugą porażke z rzędu ulegając zespołowi Kruszywa Raduszec 2:1. Kolejne boisko na którym nie dało sie prowadzic gry, liczne kępy powodowały gre do przodu.
Wyniki II rundy PP
Puchar PolskiCzarni Czarnowo -Tęcza Krosno Odrzańskie 2:4 p.d
Medyk II Cibórz - Tramp Osiecznica 2:3
Sparta Łężyca - Piast Czerwieńsk 0:4
Victoria Szczaniec - Błyskawica Lubinicko 1:3
Sokół Kalsk - Piast Parkovia Trzebiechów 3:1
Zenit Ługów - Pogoń Świebodzin 0:1
KP Tomaszowo - Vitrosilicon Iłowa 0:7
Błękitni Lubięcin - Pogoń Wschowa
ŁKS Łęknica - Promień Żary 1:2
Dąb Przybyszów - Arka Nowa Sól 0:2
Relaks Grabice - Carina Gubin 5:0
Cargovia Kargowa - Sprotavia Szprotawa 2:5
Stal Jasień - Polmo Kożuchów 5:1
Delta Sieniawa Żarska - Czarni Żagań 3:6
Odra Bytom Odrzański - Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3:0 (v.o)
Budowlani Lubsko - Unia Kunice Żary 2:7
Syrena Zbąszynek - Lechia II Zielona Góra 0:2 p.d
Błękitni Świdnica - Lechia Zielona Góra 0:8
Pogoń Przyborów - Błękitni Toporów 0:9
Strona 121 z 121 << < 118 119 120 121
Przed nami
27.05.2018 godz.16:00
Spartak - Alfa
Za nami
Alfa - Czarni 9:1
Licznik
Już za

Spartak - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 59
2 Relaks Grabice 46
3 Kado Górzyn 43
4 Sparta Mierków 42
5 Pogoń Wężyska 41
6 Fadom Nowogród 32
7 Znicz Leśniów Wielki 32
8 Start Płoty 32
9 KP Świdnica 26
10 Czarni Czarnowo 23
11 Spartak Budachów 23
12 Błękitni Zabłocie 15
13 Energetyk Dychów 13
14 Zorza Grzmiąca 11
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca