PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Linki
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Wyniki 7 kolejki
A-klasaKP Świdnica - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 0:3
Energetyk Dychów - Hamar Górzyn 1:7
Fadom Nowogród Bobrzański - Start Płoty 1:2
Sparta Mierków - Relaks Grabice 4:2
Czarni Czarnowo - Pogoń Wężyska 1:0
Spartak Budachów - Błękitni Zabłocie 1:1
Znicz Leśniów Wielki - Zorza Grzmiąca 6:1
KP Świdnica - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 7 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy KP Świdnica, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Jacek Kaptur (podkolegium krośnieńsko-świebodzińskie). Na liniach asystować mu będą Krzysztof Jabłoński oraz Jacek Łyś.
Lider nie pozostawił złudzeń
Mecze_1Kolejny komplet punktów dopisali do tabeli piłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice. Tym razem nasz zespół odprawił z kwitkiem Fadom Nowogród Bobrzański. Żółto-zieloni po bardzo dobrym meczu pokonali przyjezdnych w stosunku 4:2. Bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobyli: Rafał Adamczak 2, Darek Iwaśków oraz Michał Leszczyński.

Konrad Jonio - Jacek Kierzek, Sebastian Hausler, Piotr Krasiński (63' Rafał Chałupka), Radek Rzun (76' Grzegorz Kamyk), Marek Ostrowski (65' Krzysztof Wiśnik), Michał Leszczyński (83' Jakub Ostrowski), Adrian Niedźwiedzki, Kamil Konopacki (79' Patryk Szczepański), Darek Iwaśków, Rafał Adamczak
Zapowiedź 6 kolejki
A-klasaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Fadom Nowogród 4:2
Kado Górzyn - Spartak Budachów 8:0
Relaks Grabice - KP Świdnica 11:1
Start Płoty - Znicz Leśniów Wielki 3:3
Zorza Grzmiąca - Energetyk Dychów 1:2
Błękitni Zabłocie - Czarni Czarnowo 0:4
Pogoń Wężyska - Sparta Mierków 3:5
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Fadom Nowogród Bobrzański (obsada sędziowskia)
SędziaSpotkanie 6 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Fadomem Nowogród Bobrzański poprowadzi jako sędzia główny Paweł Saska (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie ). Na liniach asystować mu będą Krystian Urbański oraz Krystian Kacperczyk .
Zwycięstwo i lider z Jaromirowic
Mecze_1Czwarte z rzędu zwycięstwo zanotowali piłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice w rozgrywkach klasy A. Tym razem nasz zespół w pokonanym polu zostawił ekipę Znicza Leśniów Wielki. Żółto-zieloni wygrali skromnie w spotkaniu wyjazdowym 1:0. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Rafał Adamczak. Po tym spotkaniu podopieczni Marka Ostrowskiego są w tabeli na pierwszym miejscu.

DAR-BOL Alfa: Sebastian Wysocki - Jacek Kierzek, Sebastian Hausler, Piotr Krasiński, Radek Rzun, Adrian Niedźwiedzki, Marek Ostrowski, Michał Leszczyński, Darek Iwaśków, Kamil Konopacki, Rafał Adamczak (75' Patryk Szczepański)

SKRÓT SPOTKANIA ---> ZNICZ - DAR-BOL ALFA
Wyniki 5 kolejki
A-klasaZnicz Leśniów Wielki - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 0:1
Zorza Grzmiąca - Kado Górzyn 0:4
Czarni Czarnowo - Spartak Budachów 1:1
Energetyk Dychów - Start Płoty 0:5
Fadom Nowogród Bobrzański - Relaks Grabice 1:8
KP Świdnica - Pogoń Wężyska 2:0
Sparta Mierków - Błękitni Zabłocie 3:0

Znicz Leśniów Wielki - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 5 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy Zniczem Leśniów Wielki a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Maciej Domagała (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Robert Grygorowicz oraz Arkadiusz Terlikowski.
Energetyk rozbity w Jaromirowicach
Mecze_1Kolejne przekonywujące zwycięstwo odnieśli nasi piłkarze na boiskach klasy A. Pomimo absencji Adriana Niedźwiedzkiego, Grzegorza Kamyka i Rafała Chałupki (cała trójka rozpoczęła służbę przygotowawczą w wojsku) nasz zespół nie miał najmniejszych problemów i pewnie pokonał Energetyk Dychów 5:1. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli: Darek Iwaśków 2, Michał Leszczyński, Rafał Adamczak i Kamil Konopacki.

DAR-BOL Alfa Sebastian Wysocki (46' Konrad Jonio) - Jacek Kierzek, Sebastian Hausler, Krzysztof Wiśnik, Piotr Krasiński, Rafał Adamczak, Marek Ostrowski (71' Jakub Ostrowski), Michał Leszczyński, Darek Iwaśków (81' Rafał Tomczyk), Kamil Konopacki, Patryk Szczepański (46' Radek Rzun)
Zapowiedź 4 kolejki
A-klasaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychów 5:1
Kado Górzyn - Czarni Czarnowo 6:2
Spartak Budachów - Sparta Mierków 1:6
Błękitni Zabłocie - KP Świdnica 1:5
Pogoń Wężyska - Fadom Nowogród Bobrzański 2:5
Relax Grabice - Znicz Leśniów Wielki 0:3 v.o
Start Płoty - Zorza Grzmiąca 6:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychów (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 4 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Energetyk Dychów poprowadzi jako sędzia główny Tomasz Romanowski (podkolegium świebodzińsko-krośnieńskie). Na liniach asystować mu będą Przemysław Gościniak oraz Iwo Chorzępa.
Strona 3 z 120 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Licznik
Już za

Inauguracja rundy wiosennej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 35
2 Relaks Grabice 29
3 Sparta Mierków 27
4 Start Płoty 25
5 Fadom Nowogród 25
6 Znicz Leśniów Wielki 22
7 Kado Górzyn 22
8 KP Świdnica 18
9 Czarni Czarnowo 17
10 Pogoń Wężyska 16
11 Spartak Budachów 14
12 Energetyk Dychów 8
13 Błękitni Zabłocie 4
14 Zorza Grzmiąca 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca