PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Wyniki 18 kolejki
A-klasaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Znicz Leśniów Wielki 11:0
Kado Górzyn - Zorza Grzmiąca 3:1
Start Płoty - Energetyk Dychów 0:0
Relaks Grabice - Fadom Nowogród Bobrzański 3:1
Spartak Budachów - Czarni Czarnowo 2:3
Pogoń Wężyska - KP Świdnica 3:1
Błękitni Zabłocie - Sparta Mierków 2:5
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Znicz Leśniów Wielki (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 18 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Zniczem Leśniów Wielki poprowadzi jako sędzia główny Piotr Wójtowicz (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Adrian Mazurek oraz Jakub Popaca.
Z piekła do nieba
LigaPiłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice nie zwalniają tempa. Nasz zespół wygrał czwarte spotkanie na wiosnę pokonując w spotkaniu wyjazdowym Energetyk Dychów 3:1. Żółto-zieloni musieli się jednak sporo napocić, aby wywieźć komplet punktów z Dychowa.
Wyniki 17 kolejki
A-klasaEnergetyk Dychów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:3
Znicz Leśniów Wielki - Relax Grabice 5:3
Zorza Grzmiąca - Start Płoty 0:1
Czarni Czarnowo - Kado Górzyn 2:6
Sparta Mierków - Spartak Budachów 5:0
KP Świdnica - Błękitni Zabłocie 2:2
Fadom Nowogród Bobrzański - Pogoń Wężyska 0:3
Energetyk Dychów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 17 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy Energetykiem Dychów, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Arkadiusz Ciamulski (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Piotr Kolman oraz Mieczysław Wróbel.
Lider nie zwalnia tempa
Liga2W kolejnym pojedynku zielonogórskiej klasy A nasz zespół podejmował przed własną publicznością ostatnią w tabeli Zorzę Grzmiąca. Żółto-zieloni pomimo osłabienia brakiem Michała Leszczyńskiego, Adriana Niedźwiedzkiego, Rafała Adamczaka, Adriana Cebuli, Rafała Jakóba i Ronalda Gąsiorowskiego stanęli na wysokości zadania pokonując przyjezdnych 3:1. Bramki dla podopiecznych Marka Ostrowskiego zdobyli: Seastian Hausler 2 oraz Krzystof Wiśnik.

DAR-BOL Alfa: Sebastian Wysocki - Jacek Kierzek, Grzegorz Kamyk, Piotr Krasiński, Krzysztof Wiśnik, Marek Ostrowski, Radosław Rzun (67' Marcin Ulman), Rafał Chałupka, Jakub Ostrowski (46' Kamil Konopacki), Sebastian Hausler, Dariusz Iwaśków
Wyniki 16 kolejki
A-klasaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Zorza Grzmiąca 3:1
Kado Górzyn - Start Płoty 6:1
Relaks Grabice - Energetyk Dychów 2:2
Pogoń Wężyska - Znicz Leśniów Wielki 7:1
Błękitni Zabłocie - Fadom Nowogród Bobrzański 0:0
Spartak Budachów - KP Świdnica 5:4
Czarni Czarnowo - Sparta Mierków 2:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Zorza Grzmiąca (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 16 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Zorzą Grzmiąca poprowadzi jako sędzia główny Damian Dyduch (podkolegium świebodzińsko-krośnieńskie). Na liniach asystować mu będą Juliusz Lewczuk oraz Iwo Chorzępa.
Górzyn zdobyty!
LigaW zaległym spotkaniu 14 kolejki nasz zespół pokonał w Górzynie miejscowy Kado 4:1. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli: Adrian Niedźwiedzki 2, Michał Leszczyński oraz Rafał Jakób. W kolejnym meczu nasz zespół podejmie przed własną publicznością ostatnią w tabeli Zorzę Grzmiąca.

DAR-BOL Alfa: Sebastian Wysocki - Jacek Kierzek (90' Jakub Ostrowski), Grzegorz Kamyk, Sebastian Hausler, Radosław Rzun, Rafał Adamczak, Michał Leszczyński, Adrian Niedźwiedzki, Kamil Konopacki (74' Rafał Jakób), Rafał Chałupka, Dariusz Iwaśków (86' Ronald Gąsiorowski)
Wyniki 14 kolejki
A-klasaKado Górzyn - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:4
Relaks Grabice - Start Płoty 3:0
Pogoń Wężyska - Zorza Grzmiąca 2:2
Błękitni Zabłocie - Energetyk Dychów 4:1
Spartak Budachów - Znicz Leśniów Wielki 3:2
Czarni Czarnowo - Fadom Nowogród Bobrzański 2:0
Sparta Mierków - KP Świdnica 3:1
Kado Górzyn - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 14 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy Kado Górzyn, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Maciej Laskowski (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Tomasz Kucharczyk oraz Ireneusz Stolarz.
Strona 3 z 122 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Licznik
Już za

Inauguracja klasy okręgowej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 0
2 Promień Żary 0
3 Piast Iłowa 0
4 Czarni Żagań 0
5 Odra Nietków 0
6 Delta Sieniawa Żarska 0
7 Mieszko Konotop 0
8 Błękitni Ołobok 0
9 Zryw Rzeczyca 0
10 Piast Czerwieńsk 0
11 Schnug Chociule 0
12 Unia Kunice Żary 0
13 Lech Sulechów 0
14 Budowlani Lubsko 0
15 Iskra Małomice 0
16 Pogoń Przyborów 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca