PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Schnug Chociule (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 19 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a poprowadzi Krzysztof Bielecki. Na liniach asystować mu będą Krzysztof Matrunionek i Mariusz Niedzielan.
Wyniki 18 kolejki
OkręgówkaUnia Kunice Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:4
Błękitni Ołobok - Lech Sulechów 3:0
Zryw Rzeczyca - Czarni Żagań 0:6
Budowlani Lubsko - Iskra Małomice 1:3
KP Piast Iłowa - Promień Żary 1:0
Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk 0:2
Schnug Chociule - Pogoń Przyborów 0:2
Mieszko Konotop - Odra Nietków 2:2
Unia Kunice Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice
SędziaSpotkanie 18 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Unią Kunice Żary, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Krzysztof Saska (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Krzysztof Jaworski i Maciej Laskowski.
Wyniki 17 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop 0:4
Odra Nietków - Błękitni Ołobok 1:1
Pogoń Przyborów - Unia Kunice Żary 2:2
Piast Czerwieńsk - Schnug Chociule 2:0
Promień Żary - Delta Sieniawa Żarska 2:0
Iskra Małomice - KP Piast Iłowa 3:5
Czarni Żagań - Budowlani Lubsko 5:3
Lech Sulechów - Zryw Rzeczyca 1:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 17 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Mieszko Konotop poprowadzi Bartosz Migdałek. Na liniach asystować mu będą Bartosz Szczecina i Wojciech Stryjek.
Wyniki 16 kolejki
OkręgówkaOdra Nietków - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 6:0
Błękitni Ołobok - Zryw Rzeczyca 3:3
Budowlani Lubsko - Lech Sulechów 2:0
KP Piast Iłowa - Czarni Żagań 0:2
Delta Sieniawa Żarska - Iskra Małomice 2:2
Schnug Chociule - Promień Żary 0:3
Unia Kunice Żary - Piast Czerwieńsk 0:1
Mieszko Konotop - Pogoń Przyborów 1:4
Kadra na rundę wiosenną
HerbPiłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice zakończyli przygotowania do rundy wiosennej. Oto jak przedstawia się kadra na rundę rewanżową:

Bramkarze: Dawid Szymonik (1991)

Obrońcy: Arkadiusz Szafrański (1999), Tomasz Urbański (1987), Michał Lewaszow (1996), Sebastian Hausler (1996),
Marcin Ulman (1977), Grzegorz Kamyk (1985), Jarosław Chmurzewski (1999)

Pomocnicy: Rafał Adamczak (1985), Kamil Konopacki (1996), Rafał Chałupka (1991), Marek Ostrowski (1969), Błażej Kancelarz (1999), Mateusz Pilz, (2001), Adrian Niedźwiedzki (1990), Michał Leszczyński (1992), Adrian Cebula (1996), Patryk Biernik (1999), Jakub Ostrowski (2001)

Napastnicy: Dariusz Iwaśków (1993), Jakub Turowski (1989), Radosław Rzun (1980)

Przybyli: Arkadiusz Szafrański, Patryk Biernik (obaj Carina Gubin)
Ubyli: Sebastian Wysocki (Bóbr Bobrowice), Dominik Astramowicz (Carina Gubin)
Odra Nietków - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 16 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Odrą Nietków, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Maciej Mikołajewski. Na liniach asystować mu będą Damian Dyduch i Marek Wentland.
Próba generalna na remis
SparingW dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał ostatnie spotkanie kontrolne przed nadchodzącą rundą wiosenną. Na boisku w Żenichowie żółto-zieloni zremisowali z Kado Górzyn 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Pilz i Darek Iwaśków.

Zagraliśmy w składzie: Szymonik - Szafrański, Hausler, Lewaszow, Chmurzewski, Kancelarz, Adamczak, Iwaśków, Cebula, Biernik, Rzun oraz Kamyk, Pilz, Astramowicz

W najbliższą sobotę na inaugurację rundy wiosennej zagramy na wyjeździe z Odrą Nietków.
Tęcza za mocna
SparingW czwartym spotkaniu kontrolnym nasz zespół uległ Tęczy Krosno Odrzańskie 4:0.

Zagraliśmy w składzie: Szymonik - Kamyk, testowany, Lewaszow, Chmurzewski, Kancelarz, Turowski, Iwaśków, Cebula, Pilz, Urbański oraz Astramowicz.

Nieobecni: Adamczak, Hausler, Chałupka, Konopacki, Rzun, Niedźwiedzki, Leszczyński.
Pierwsza wygrana
SparingW trzecim spotkaniu kontrolnym nasz zespół po golach Radka Rzuna i Kuby Turowskiego z rzutu karnego pokonał Promień Żary 2:1. Za tydzień w kolejnym testmeczu zmierzymy się z czwartoligową Tęczą Krosno Odrzańskie.

DAR-BOL Alfa: Testowany - Hausler, Testowany 2, Lewaszow Chmurzewski, Adamczak, Turowski, Cebula, Testowany 3, Astramowicz, Rzun
Strona 3 z 129 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Przed nami
18.08.2019 godz.18:00
ALFA - SPARTA
Za nami
ALFA - SPARTA 7:0
Licznik
Już za

PROMIEŃ - ALFA
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Promień Żary 6
2 Alfa Jaromirowice 6
3 Arka Nowa Sól 6
4 Piast Czerwieński 6
5 Drzonkowianka Racula 4
6 Kado Górzyn 3
7 Mieszko Konotop 3
8 Unia Kunice Żary 3
9 Delta Sieniawa Żarska 3
10 Odra Nietków 3
11 Sprotavia Szprotawa 1
12 Budowlani Lubsko 1
13 Zorza Ochla 1
14 Pogoń Przyborów 0
15 Odra Bytom Odrzański 0
16 Sparta Grabik 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca