PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Wyniki 5 kolejki
A-klasaZnicz Leśniów Wielki - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 0:1
Zorza Grzmiąca - Kado Górzyn 0:4
Czarni Czarnowo - Spartak Budachów 1:1
Energetyk Dychów - Start Płoty 0:5
Fadom Nowogród Bobrzański - Relaks Grabice 1:8
KP Świdnica - Pogoń Wężyska 2:0
Sparta Mierków - Błękitni Zabłocie 3:0

Znicz Leśniów Wielki - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 5 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy Zniczem Leśniów Wielki a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Maciej Domagała (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Robert Grygorowicz oraz Arkadiusz Terlikowski.
Energetyk rozbity w Jaromirowicach
Mecze_1Kolejne przekonywujące zwycięstwo odnieśli nasi piłkarze na boiskach klasy A. Pomimo absencji Adriana Niedźwiedzkiego, Grzegorza Kamyka i Rafała Chałupki (cała trójka rozpoczęła służbę przygotowawczą w wojsku) nasz zespół nie miał najmniejszych problemów i pewnie pokonał Energetyk Dychów 5:1. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli: Darek Iwaśków 2, Michał Leszczyński, Rafał Adamczak i Kamil Konopacki.

DAR-BOL Alfa Sebastian Wysocki (46' Konrad Jonio) - Jacek Kierzek, Sebastian Hausler, Krzysztof Wiśnik, Piotr Krasiński, Rafał Adamczak, Marek Ostrowski (71' Jakub Ostrowski), Michał Leszczyński, Darek Iwaśków (81' Rafał Tomczyk), Kamil Konopacki, Patryk Szczepański (46' Radek Rzun)
Zapowiedź 4 kolejki
A-klasaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychów 5:1
Kado Górzyn - Czarni Czarnowo 6:2
Spartak Budachów - Sparta Mierków 1:6
Błękitni Zabłocie - KP Świdnica 1:5
Pogoń Wężyska - Fadom Nowogród Bobrzański 2:5
Relax Grabice - Znicz Leśniów Wielki 0:3 v.o
Start Płoty - Zorza Grzmiąca 6:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychów (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 4 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Energetyk Dychów poprowadzi jako sędzia główny Tomasz Romanowski (podkolegium świebodzińsko-krośnieńskie). Na liniach asystować mu będą Przemysław Gościniak oraz Iwo Chorzępa.
Pewna wyjazdowa wygrana
Mecze_1Drugie z rzędu zwycięstwo, ale pierwsze na wyjeździe odnieśli piłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice w bieżącym sezonie. Po ubiegłotygodniowym wysokim zwycięstwie nad Startem Płoty tym razem nasz zespół również wysoko pokonał Zorzę Grzmiąca 4:1. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Adrian Niedźwiedzki a jedno trafienie dołożył Darek Iwaśków.

DAR-BOL Alfa: Sebastian Wysocki - Grzegorz Kamyk (72' Sebastian Hausler), Jacek Kierzek, Krzysztof Wiśnik, Piotr Krasiński, Rafał Chałupka (46' Rafał Adamczak), Michał Leszczyński (90' Marek Ostrowski), Adrian Niedźwiedzki, Dariusz Iwaśków, Kamil Konopacki (90' Jakub Ostrowski), Patryk Szczepański (46' Radosław Rzun)
Wyniki 3 kolejki
A-klasaZorza Grzmiąca - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:4
Znicz Leśniów - Pogoń Wężyska 1:1
Start Płoty - Hamar Górzyn sobota 3:1
Energetyk Dychów - Relax Grabice 2:2
Fadom Nowogród - Błękitni Zabłocie 2:0
KP Świdnica - Spartak Budachów sobota 1:2
Sparta Mierków - Czarni Czarnowo sobota 1:4
Zorza Grzmiąca - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 3 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy Zorzą Grzmiąca a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Marcin Grześkowiak (podkolegium żarsko-żagańske). Na liniach asystować mu będą Krzysztof Bielecki oraz Marcin Homeniuk.
Start rozgromiony w Jaromirowicach
Mecze_1Nadspodziewane łatwe zwycięstwo odnieśli piłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice w spotkaniu 2 kolejki zielonogórskiej klasy A. Nasz zespół pewnie ograł przed własną publicznością Start Płoty w stosunku 5:0. Trzy bramki do dorobku zespołu dołożył Adrian Niedźwiedzki a po jednym trafieniu zanotowali Michał Leszczyński oraz Patryk Szczepański.


DAR-BOL Alfa:
Sebastian Wysocki - Grzegorz Kamyk, Sebastian Hausler, Rafał Chałupka, Krzysztof Wiśnik, Marek Ostrowski (72' Piotr Krasiński), Adrian Niedźwiedzki, Michał Leszczyński, Dariusz Iwaśków (75' Radek Rzun), Kamil Konopacki (69' Adrian Cebula), Patryk Szczepański (77' Jakub Ostrowski)
Wyniki 2 kolejki
A-klasaKado Górzyn - Sparta Mierków 3:2
Czarni Czarnowo - KP Świdnica 1:1
Spartak Budachów - Fadom Nowogród Bobrzański 3:6
Błękitni Zabłocie - Znicz Leśniów Wielki 3:4
Pogoń Wężyska - Energetyk Dychów 3:1
Relaks Grabice - Zorza Grzmiąca 13:0
DAR-BOL AlfaJaromirowice - Start Płoty 5:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Start Płoty (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 2 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Startem Płoty poprowadzi jako sędzia główny Mariusz Niedzielan (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Jarosław Gałązka oraz Mateusz Niedzielan.
Strona 4 z 118 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Licznik
Już za

Inauguracja rundy wiosennej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 35
2 Relaks Grabice 29
3 Sparta Mierków 27
4 Start Płoty 25
5 Fadom Nowogród 25
6 Znicz Leśniów Wielki 22
7 Kado Górzyn 22
8 KP Świdnica 18
9 Czarni Czarnowo 17
10 Pogoń Wężyska 16
11 Spartak Budachów 14
12 Energetyk Dychów 8
13 Błękitni Zabłocie 4
14 Zorza Grzmiąca 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca