PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Wyniki 8 kolejki
OkręgówkaZryw Rzeczyca - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:1
Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice Żary 3:4
KP Piast Iłowa - Mieszko Konotop 3:1
Budowlani Lubsko - Odra Nietków 3:0
Lech Sulechów - Pogoń Przyborów 1:2
Czarni Żagań - Piast Czerwieńsk 3:0
Iskra Małomice - Promień Żary 0:3
Błękitni Ołobok - Schnug Chociule 1:1
W Pucharze z IV ligową Sprotavią
Puchar PolskiWydział Gier przeprowadził losowanie 4 Rundy Lubuskiego Pucharu Polski. Tym razem poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko bowiem żółto-zieloni zagrają w niej z IV ligową Sprotavią Szprotawa. Pojedynek zaplanowano na środę 26 września.

Wyniki 7 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 4:2
Iskra Małomice - Błękitni Ołobok 3:5
Promień Żary - Czarni Żagań 0:0
Piast Czerwieńsk - Lech Sulechów 5:1
Pogoń Przyborów - Zryw Rzeczyca 1:4
Odra Nietków - KP Piast Iłowa 0:2
Mieszko Konotop - Delta Sieniawa Żarska 3:6
Unia Kunice Żary - Schnug Chociule 3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 7 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Budowlanymi Lubsko poprowadzi Daniel Ilkowski (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Jakub Jankowiak i Bartosz Palonka.
W Pucharze Polski gramy dalej (wyniki)
Puchar PolskiW III rundzie Pucharu Polski nasz zespół pokonał na wyjeździe występujący na codzień w rozgrywkach klasy A zespół Czarnych Przybymierz 3:2. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli: Michał Leszczyński 2 oraz Jakob Ostrowski z rzutu karnego.

DAR-BOL ALFA: Szymonik - Kamyk, Hausler, Chmurzewski, Lewaszow, Ostrowski M. (50' Murawski), Leszczyński, Konopacki, Pilz, Ostrowski J. (70' Ulman), Rzun
Wyniki 6 kolejki
PilkaKP Piast Iłowa - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:1
Błękitni Ołobok - Unia Kunice Żary 9 września, 17:00
Schnug Chociule - Mieszko Konotop 1:3
Delta Sieniawa Żarska - Odra Nietków 2:3
Budowlani Lubsko - Pogoń Przyborów 2:2
Zryw Rzeczyca - Piast Czerwieńsk 0:1
Lech Sulechów - Promień Żary 0:2
Czarni Żagań - Iskra Małomice 3:0
Piast Iłowa - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 6 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Piastem Iłowa, a DAR-BOL Alfa Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Krystian Urbański (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Paweł Ćwirko oraz Krystian Kacperczyk.
Wyniki 5 kolejki
PilkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska 0:3
Czarni Żagań - Błękitni Ołobok 3:0
Iskra Małomice - Lech Sulechów 3:3
Promień Żary - Zryw Rzeczyca 2:0
Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko 1:1
Pogoń Przyborów - KP Piast Iłowa 1:2
Odra Nietków - Schnug Chociule 1:0
Mieszko Konotop - Unia Kunice Żary 2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 5 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Deltą Sieniawa Żarska poprowadzi jako sędzia główny Bartosz Migdałek (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Bartosz Szczecina i Grzegorz Wanatko.
W Pucharze gramy dalej
Puchar PolskiPiłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice przebrnęli przez II rundę okręgowego Pucharu Polski. Nasz zespół pokonał przed własną publicznością Budowlanych Lubsko 3:1 po golach Rafała Adamczaka, Kamila Konopackiego oraz Jakuba Turowskiego.

DAR-BOL Alfa: Sebastian Wysocki - Grzegorz Kamyk (55' Jarosław Chmurzewski), Sebastian Hausler, Krzysztof Wiśnik, Radosław Rzun, Rafał Adamczak, Marek Ostrowski (40' Marcin Ulman), Kamil Konopacki, Mateusz Pilz, Jakub Ostrowski (46' Błażej Kancelarz), Jakub Turowski
PP: DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie II rundy Pucharu Polski pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Budowlanymi Lubsko poprowadzi Przemysław Gościniak (podkolegium krosnieńsko-świebodzińskie). Na liniach asystować mu będą Tomasz Romanowski i Magdalena Klepuszewska.
Strona 5 z 128 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Przed nami
26.05.2019 godz.16:00
ALFA - PROMIEŃ
Za nami
ISKRA - ALFA 1:8
Licznik
Już za

ALFA - PROMIEŃ
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 69
2 Czarni Żagań 68
3 Promień Żary 62
4 Odra Nietków 56
5 Piast Czerwieńsk 47
6 Pogoń Przyborów 39
7 Budowlani Lubsko 36
8 Alfa Jaromirowice 36
9 Delta Sieniawa Żarska 33
10 Mieszko Konotop 31
11 Unia Kunice Żary 26
12 Zryw Rzeczyca 21
13 Lech Sulechów 20
14 Iskra Małomice 19
15 Błękitni Ołobok 18
16 Schnug Chociule 14
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca