PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Kategorie Newsów
A-klasa

Kategoria: A-klasa
Liczba pozycji: 184
Zapowiedź 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wstępny terminarz rundy rewanżowej
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Zapowiedź 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Zapowiedź 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Zapowiedź 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Inauguracja rundy wiosennej w połowie marca
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wstępny terminarz
Poznaliśmy rywali
Inauguracja sezonu w drugiej połowie sierpnia
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wznowienie rozgrywek 19/20 marca
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Klasyfikacja snajperów
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Alfa zagra w A klasie!
Końcowa tabela sezonu 2011/2012
Wyniki 30 kolejki
Wyniki 29 kolejki
Wyniki 28 kolejki
Ligowe ostatki
Wyniki 27 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
4 piłkarzy Alfy w jedenastce jesieni
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wynik 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wynik 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wyniki 30 kolejki - Zenit dołączył do Alfy
Wyniki 29 kolejki - Pogoń i Zieloni opuszczają A-klasę
Wyniki 28 kolejki
Wynik 27 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Odrobili zaległości
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Podsumowanie rundy jesiennej w grupie I
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wynik 11 kolejki
Wynik 11 kolejki
Wynik 10 kolejki
Wynik 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 2 i 3 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Rywale i terminarz
Statystyki sezonu 2007/2008
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 23 i 24 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Pokaż wszystkie Kategorie
Przed nami
28.04.2018 godz.15:00
Fadom - Alfa
Za nami
Alfa - Znicz 11:0
Licznik
Już za

Fadom - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 50
2 Sparta Mierków 39
3 Relaks Grabice 39
4 Kado Górzyn 34
5 Start Płoty 29
6 Pogoń Wężyska 29
7 Fadom Nowogród 26
8 Znicz Leśniów Wielki 25
9 Czarni Czarnowo 23
10 KP Świdnica 22
11 Spartak Budachów 17
12 Energetyk Dychów 10
13 Błękitni Zabłocie 9
14 Zorza Grzmiąca 1
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca