PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Linki
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Kategorie Newsów
A-klasa

Kategoria: A-klasa
Liczba pozycji: 180
Zapowiedź 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Zapowiedź 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Zapowiedź 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Zapowiedź 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Inauguracja rundy wiosennej w połowie marca
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wstępny terminarz
Poznaliśmy rywali
Inauguracja sezonu w drugiej połowie sierpnia
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wznowienie rozgrywek 19/20 marca
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Klasyfikacja snajperów
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Alfa zagra w A klasie!
Końcowa tabela sezonu 2011/2012
Wyniki 30 kolejki
Wyniki 29 kolejki
Wyniki 28 kolejki
Ligowe ostatki
Wyniki 27 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
4 piłkarzy Alfy w jedenastce jesieni
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wynik 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wynik 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wyniki 30 kolejki - Zenit dołączył do Alfy
Wyniki 29 kolejki - Pogoń i Zieloni opuszczają A-klasę
Wyniki 28 kolejki
Wynik 27 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Odrobili zaległości
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Podsumowanie rundy jesiennej w grupie I
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wynik 11 kolejki
Wynik 11 kolejki
Wynik 10 kolejki
Wynik 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 2 i 3 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Rywale i terminarz
Statystyki sezonu 2007/2008
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 23 i 24 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wynik 8 kolejki
Wynik 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Pokaż wszystkie Kategorie
Treningi
Środa 17:15 - Jaromirowice
Przed nami
22.10.2017 godz.15:00
Alfa - Spartak
Za nami
Czarni - Alfa 1:4
Licznik
Już za

Alfa - Spartak
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Dar-Bol Alfa Jaromirowice 25
2 Relaks Grabice 19
3 Kado Górzyn 19
4 Fadom Nowogród 18
5 Znicz Leśniów Wielki 17
6 KP Świdnica 16
7 Sparta Mierków 15
8 Pogoń Wężyska 13
9 Start Płoty 13
10 Czarni Czarnowo 11
11 Spartak Budachów 8
12 Energetyk Dychów 7
13 Błękitni Zabłocie 1
14 Zorza Grzmiąca 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca