PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Kategorie Newsów
Pilka

Kategoria: Pilka
Liczba pozycji: 49
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Zwycięstwo na niemieckiej ziemi
Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej
Klasyfikacja strzelców po 10 kolejkach
Najlepsi strzelcy rundy jesiennej
Klasyfikacja snajperów po 10 kolejkach
Klasyfikacja snajperów po 7 kolejkach
Darkowi "pękła setka"
Transfer Last Minute
Dariusz Iwaśków królem strzelców!
Pierwszy trening
Robert Brejdak najlepszym snajperem jesieni
Klasyfikacja strzelców
Klasyfikacja strzelców po 5 kolejkach
Maciej Trziszka królem strzelców
Klasyfikacja strzelców
Klasyfikacja snajperów
Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej
Klasyfikacja strzelców po 10 kolejkach
Klasyfikacja strzelców po 5 kolejkach
Odrobili zaległości
Nowi w klasie okręgowej
Odrobili zaległości
Plany sparingowe
Stanisław Hipp królem strzelców!
Klasyfikacja strzelców po 25 kolejkach
Klasyfikacja strzelców po 20 kolejkach
Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej
Piłkarscy snajperzy
Piłkarscy snajperzy
Ligowi rywale też grają
Grzegorz Pijanowski królem strzelców!
Piłkarscy snajperzy
Piłkarscy snajperzy
Piłkarscy snajperzy
Klasyfikacja strzelców
Grają rywale
Ostatnia prosta
Dokończenie I kolejki
Alfa II Jaromirowice - Syrena II Sparta Drzeniów 5:4
Alfa II Jaromirowice - Odra Radnica 3:4 (1:3)
Płomień Chlebowo - Alfa II Jaromirowice 6:1 (1:0)
2 miejce w turnieju halowym w Neuzelle
Pokaż wszystkie Kategorie
Przed nami
24.03.2019 godz.15:00
ALFA - MIESZKO
Za nami
ODRA - ALFA 6:0
Licznik
Już za

Unia - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 45
2 Promień Żary 41
3 Czarni Żagań 41
4 Odra Nietków 37
5 Piast Czerwieńsk 32
6 Delta Sieniawa Żarska 25
7 Pogoń Przyborów 24
8 Alfa Jaromirowice 23
9 Budowlani Lubsko 21
10 Zryw Rzeczyca 21
11 Mieszko Konotop 20
12 Unia Kunice Żary 15
13 Błękitni Ołobok 12
14 Lech Sulechów 11
15 Schnug Chociule 9
16 Iskra Małomice 9
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca