PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Kategorie Newsów
Okręgówka

Kategoria: Okręgówka
Liczba pozycji: 143
Zapowiedź 3 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wyniki 30 kolejki
Wyniki 28 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 30 kolejki
Wyniki 27 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Sparingi rywali
Wyniki 30 kolejki
Wyniki 29 kolejki
Wyniki zaległej 18 kolejki
Wyniki zaległej 17 kolejki
Wyniki 28 kolejki
Wyniki zaległej 16 kolejki
Wyniki 27 kolejki
Wyniki zaległej 19 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Wynik 30 kolejki
Wyniki 28 kolejki
Wyniki 27 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Wyniki 21 kolejki
Wyniki 20 kolejki
Wyniki 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
Wyniki 16 kolejki
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Alfa zacznie nieco później
Zaczynamy w Zbąszynku
Wyniki zaległej 21 kolejki
Wyniki zaległej 20 kolejki
Wyniki 30 kolejki
Wyniki 29 kolejki
Wyniki 28 kolejki
Wyniki 27 kolejki
Wyniki 26 kolejki
Wyniki 25 kolejki
Wyniki 24 kolejki
Wyniki 23 kolejki
Wyniki 22 kolejki
Odrobili zaległości
Komplet wyników 19 kolejki
Wyniki 18 kolejki
Wyniki 17 kolejki
1 kolejka na raty
Wyniki 15 kolejki
Wyniki 14 kolejki
Wyniki 13 kolejki
Wyniki 12 kolejki
Wyniki 11 kolejki
Wyniki 10 kolejki
Wyniki 9 kolejki
Grali dla nas - Wyniki 8 kolejki
Wyniki 7 kolejki
Wyniki 6 kolejki
Wyniki 5 kolejki
Wyniki 4 kolejki
Wyniki 3 kolejki
Wyniki 2 kolejki
Wyniki 1 kolejki
Terminarz klasy okręgowej 2009/2010
Pokaż wszystkie Kategorie
Przed nami
18.08.2019 godz.18:00
ALFA - SPARTA
Za nami
ALFA - SPARTA 7:0
Licznik
Już za

PROMIEŃ - ALFA
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Promień Żary 6
2 Alfa Jaromirowice 6
3 Arka Nowa Sól 6
4 Piast Czerwieński 6
5 Drzonkowianka Racula 4
6 Kado Górzyn 3
7 Mieszko Konotop 3
8 Unia Kunice Żary 3
9 Delta Sieniawa Żarska 3
10 Odra Nietków 3
11 Sprotavia Szprotawa 1
12 Budowlani Lubsko 1
13 Zorza Ochla 1
14 Pogoń Przyborów 0
15 Odra Bytom Odrzański 0
16 Sparta Grabik 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca