PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Linki
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Kategorie Newsów
Sędzia

Kategoria: Sędzia
Liczba pozycji: 206
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Spartak Budachów (obsada sędziowska)
Czarni Czarnowo - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków (obsada sędziowska)
KP Świdnica - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Fadom Nowogród Bobrzański (obsada sędziowskia)
Znicz Leśniów Wielki - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychów (obsada sędziowska)
Zorza Grzmiąca - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Start Płoty (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - LZS Kado Górzyn (obsada sędziowska)
Błękitni Zabłocie - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Tramp Osiecznica - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Stal Jasień (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków (obsada sędziowska)
Start Płoty - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Relax Grabice (obsada sędziowska)
Kado Górzyn - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Czarni Czarnowo (obsada sędziowska)
Pogoń Wężyska - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Znicz Leśniów Wielki (obsada sędziowska)
Energetyk Dychów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Perła Cybinka (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Błękitni Zabłocie (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Tramp Osiecznica (obsada sędziowska)
Stal Jasień - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Sparta Mierków - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Start Płoty (obsada sędziowska)
Relax Grabice - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - LZS Kado Górzyn (obsada sędziowska)
Czarni Czarnowo - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Pogoń Wężyska (obsada sędziowska)
Znicz Leśniów Wielki - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychów (obsada sędziowska)
Perła Cybinka - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Żenisz Żenichów - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Pogoń Wężyska (obsada sędziowska)
Sparta Łężyca - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Perła Cybinka (obsada sędziowska)
Relax Grabice - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Chynowianka Zielona Góra (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Kado Górzyn (obsada sędziowska)
Znicz Leśniów Wielki - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Budowlani II Lubsko (obsada sędziowska)
Sparta Mierków - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla (obsada sędziowska)
Energetyk Dychów - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Czarni Czarnowo (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Żenisz Żenichów (obsada sędziowska)
Pogoń Wężyska - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Sparta Łężyca (obsada sędziowska)
Perła Cybinka - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Relax Grabice (obsada sędziowska)
Chynowianka Zielona Góra - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
LZS Kado Górzyn - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Znicz Leśniów Wielki (obsada sędziowska)
Budowlani II Lubsko - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków (obsada sędziowska)
Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Energetyk Dychow (obsada sędziowska)
Czarni Czarnowo - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Żenisz Żenichów - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Perła Cybinka (obsada sędziowska)
Relax Grabice - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Drzonkowianka Racula (obsada sędziowska)
Czarni Czarnowo - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla (obsada sędziowska)
Pogoń Wężyska - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Hamar Górzyn (obsada sędziowska)
TS Przylep - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Rywal Stargard Gubiński (obsada sędziowska)
Sparta Mierków - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Znicz Leśniów Wielki (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Kruszywo Raduszec Stary (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Żenisz Żenichów (obsada sędziowska)
Perła Cybinka - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Relax Grabice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Czarni Czarnowo (obsada sędziowska)
Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Pogoń Wężyska (obsada sędziowska)
Hamar Górzyn - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - TS Przylep (obsada sędziowska)
Rywal Stargard Gubiński - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków (obsada sędziowska)
Znicz Leśniów Wielki - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Kruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Tramp Osiecznica (obsada sędziowska)
Modrzew Modrzyca - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Iskra Małomice (obsada sędziowska)
Carina Gubin - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Fadom Nowogród Bobrzański (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - KSF Zielona Góra (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Odra Nietków (obsada sędziowska)
Santos Świebodzin - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Sokół Dąbrówka Wielkopolska (obsada sędziowska)
Zenit Ługów - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Błękitni Ołobok (obsada sędziowska)
Tęcza Krosno Odrzańskie - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Amator Bobrowniki (obsada sędziowska)
Tramp Osiecznica - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Modrzew Modrzyca (obsada sędziowska)
Iskra Małomice - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
PP: Alfa Jaromirowice - Promień Żary (obsada sędziowska)
Tomasz Bratkowski rozjemcą derbów ziemi gubińskiej
Fadom Nowogród - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
PP: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Start Płoty (obsada sędziowska)
KSF Zielona Góra - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - UKP II Zielona Gora (obsada sędziowska)
Odra Nietków - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - SantosŚwiebodzin (obsada sędziowska)
Sokół Dąbrówka Wielkopolska - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Zenit Ługów (obsada sędziowska)
Błękitni Ołobok - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Carina Gubin (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Garbarnia Leszno Górne (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Tramp Osiecznica (obsada sędziowska)
Start Płoty - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Relax Grabice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Zenit Ługów (obsada sędziowska)
Korona Wschowa - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Amator Bobrowniki (obsada sędziowska)
Garbarnia Leszno Górne - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Budowlani Lubsko - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Zjednoczeni Lubrza (obsada sędziowska)
Tramp Osiecznica - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Start Płoty (obsada sędziowska)
Relax Grabice - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Santos Świebodzin (obsada sędziowska)
Zenit Ługów - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Korona Wschowa (obsada sędziowska)
Amator Bobrowniki - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Syrena Zbąszynek (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Błękitni Toporów (obsada sędziowska)
Maciej Mikołajewski rozjemcą derbów
Alfa Jaromirowice - Modrzew Modrzyca (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Traper Chichy (obsada sędziowska)
KS Tomaszowo - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Motor Koło (obsada sędziowska)
Delta Sieniawa Żarska - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Stal Jasień (obsada sędziowska)
Fax Bieniów - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Relax Grabice - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Czarni Przybymierz (obsada sędziowska)
Hamar Górzyn - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Sparta Mierków - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Nysa Trzebiel - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Orzeł Konin Żagański - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Iskra Małomice - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Piast Karnin (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik (obsada sędziowska)
Traper Chichy - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - KS Tomaszowo (obsada sędziowska)
Motor Koło - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska (obsada sędziowska)
Stal Jasień - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Nysa Przewóz - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Relax Grabice (obsada sędziowska)
Czarni Przybymierz - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Hamar Górzyn (obsada sędziowska)
Rywal Stargard Gubiński - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Nysa Trzebiel (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Orzeł Konin Żagański (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Iskra Małomice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Błękitni Toporów (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Formacja Port 2000 Mostki (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Bizon Wilkowo (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - TS Przylep (obsada sędziowska)
UKP Zielona Góra - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Start Płoty (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Be Beton Nowogród Bobrzański (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Łużyczanka Lipinki Łużyckie (obsada sędziowska)
Błękitni Toporów - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Tramp Osiecznica (obsada sędziowska)
Formacja Port 2000 Mostki - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Dąb Przybyszów (obsada sędziowska)
Bizon Wilkowo - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Czarni Rudno (obsada sędziowska)
TS Przylep - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - UKP Zielona Góra (obsada sędziowska)
Nafta Rybaki - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Start Płoty - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Zenit Ługów (obsada sędziowska)
Be Beton Nowogród Bobrzański - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Orzeł Szlichtyngowa (obsada sędziowska)
Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko (obsada sędziowska)
Obsada sędziowska spotkania z Syreną Zbąszynek
Obsada sędziowska 26 kolejki
Obsada sędziowska 24 kolejki
Obsada sędziowska 23 kolejki
Obsada sędziowska 22 kolejki
Obsada sędziowska 18 kolejki
Maciej Mikołajewski poprowadzi derby
Obsada sędziowska Pucharu Polski
Obsada sędziowska ostatniej kolejki
Obsada sędziowska 14 kolejki
Obsada sędziowska 13 kolejki
Obsada sędziowska 12 kolejki
Obsada sędziowska 11 kolejki
Obsada sędziowska 10 kolejki
Obsada sędziowska 8 kolejki
Obsada sędziowska 5 kolejki
Obsada sędziowska 4 kolejki
Obsada sędziowska 3 kolejki
Obsada sędziowska spotkania derbowego
Obsada sędziowska niedzielnego spotkania
Pokaż wszystkie Kategorie
Treningi
Środa 17:15 - Jaromirowice
Przed nami
22.10.2017 godz.15:00
Alfa - Spartak
Za nami
Czarni - Alfa 1:4
Licznik
Już za

Alfa - Spartak
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Dar-Bol Alfa Jaromirowice 25
2 Relaks Grabice 19
3 Kado Górzyn 19
4 Fadom Nowogród 18
5 Znicz Leśniów Wielki 17
6 KP Świdnica 16
7 Sparta Mierków 15
8 Pogoń Wężyska 13
9 Start Płoty 13
10 Czarni Czarnowo 11
11 Spartak Budachów 8
12 Energetyk Dychów 7
13 Błękitni Zabłocie 1
14 Zorza Grzmiąca 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca