Z piekła do nieba
Dodane przez Admin dnia Październik 10 2017 09:45:44
Piłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach klasy A. Choć goście długo stawiali opór to mądra i konsekwentna gra pozwoliła zachować miano niepokonanej drużyny. Nasz zespół musiał się sporo napracować aby odwrócić losy spotkania bowiem żółto-zieloni po pierwszej połowie przegrywali ze Spartą Mierków 0:1 pomimo kilku wybornych okazji (gości uratował min. słupek). W drugiej części spotkania podopieczni Marka Ostrowskiego zepchnęli przyjezdnych do głębokiej defensywy. Z biegiem czasu przewaga naszego zespołu rosła w oczach a goście po kwadransie drugiej części spotkania najwyraźniej opadli z sił. Obrona gości w końcu pękła w 70 minucie spotkania kiedy to Marek Ostrowski idealnym podaniem obsłużył Darka Iwaśków a ten ze stoickim spokojem doprowadził do wyrównania. Było jeszcze sporo czasu aby przechylić szalę na swoją stronę. Nasz zespół od razu rzucił się na rywala, który już tylko ostatkami sił się bronił. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Adrian Niedźwiedzki kapitalnym strzałem z rzutu wolnego w 83 minucie. Dzieła zniszczenia dopełnił Darek Iwaśków, który po zespołowej akcji w doliczonym czasie gry postawił "kropkę nad i". Rozmiary zwycięstwa powinny być dużo większe, ale w końcówce spotkania nie wykorzystaliśmy co najmniej trzech stuprocentowych okazji.

DAR-BOL Alfa: Konrad Jonio - Jacek Kierzek (86' Grzegorz Kamyk), Sebastian Hausler, Piotr Krasiński (68' Radek Rzun), Krzysztof Wiśnik, Marek Ostrowski, Michał Leszczyński, Adrian Niedźwiedzki, Rafał Chałupka (60' Adrian Cebula), Darek Iwaśków, Rafał Adamczak