Zryw Rzeczyca - Alfa Jaromirowice 2:1 (1:0)
Dodane przez Admin dnia Maj 11 2008 20:37:32
W meczu 21 kolejki przegraliśmy w Rzeczycy ze Zrywem 2:1. Do 30 minuty zmarnowaliśmy dwie doskonałe sytuacje bramkowe po których powinniśmy prowadzić a także rzut karny który na bramkę nie zamienił Tomek Bomba. Gospodarze w 35 min obejmują prowadzenie. Strzał na bramkę a kierunek lotu piłki zmienia Ostrowski i mamy prowadzenie gospodarzy. 10 minut po przerwie gospodarze prowadzą już 2:0. Strzał z rzutu wolnego piłka odbija się od naszych obrońców i ląduje w samym okienku bramki Trelewskiego. Alfa zdobywa bramkę w 70 minucie. Strzał Bomby z rzutu wolnego a bramkarz wrzuca sobie piłkę pod nogami do bramki.

Alfa: Trelewski - Szmit, Ostrowski, Bryszewski, Wiśnik, Adamczak, Bomba, Tokarek (60min Grzegorzak) Supeł, Kwiecień