PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Puchar Polski
Sezon 2003/2004 I runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2
Sezon 2005/2006 I runda: Alfa Jaromirowice - Błękitni Świdnica 1:4 (Ulita)
Sezon 2006/2007 I runda: Alfa Jaromirowice - Carina Gubin 1:5 p.d. (Romanowski)
Sezon 2007/2008 I runda: Alfa Jaromirowice - Carina Gubin 1:5 (Tokarek)
Sezon 2008/2009 I runda: Kruszywo Raduszec - Alfa Jaromirowice 6:5 (R.Tomczyk 3, Sobolewski, Jakusik)
Sezon 2009/2010
I runda: Kruszywo Raduszec - Alfa Jaromirowice 0:3 v.o
II runda: Nafta Rybaki - Alfa Jaromirowice 1:5 (Rzun 4, Tórz)
III runda: Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik 5:4 p.d. (Mucha 2, Śliwa 2, Tórz)
IV runda: Alfa Jaromirowice - Vitrosilicon Iłowa 0:1
Sezon 2010/2011
I runda: Nafta Rybaki - Alfa Jaromirowice 1:3 (Ryng, Ostrowski, Rzun)
II runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 (Rzun, Tórz)
III runda: KP Tomaszowo - Alfa Jaromirowice 3:0 v.o
Sezon 2011/2012
I runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 p.d. (Turowski, Maz)
II runda: Kruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice 0:2 (Micygiewicz, Rzun)
III runda: Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik 2:1 (Mucha, Rzun)
IV runda: Alfa Jaromirowice - Piast Karnin 1:4 (Rzun)
Sezon 2012/2013
I runda: Hamar Górzyn - Alfa Jaromirowice 3:0 v.o
Sezon 2013/2014
II runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2 (Dariusz Iwaśków 2, Rzun)
III runda: Alfa Jaromirowice - Promień Żary 0:3
Licznik
Już za

Inauguracja klasy okręgowej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 0
2 Promień Żary 0
3 Piast Iłowa 0
4 Czarni Żagań 0
5 Odra Nietków 0
6 Delta Sieniawa Żarska 0
7 Mieszko Konotop 0
8 Błękitni Ołobok 0
9 Zryw Rzeczyca 0
10 Piast Czerwieńsk 0
11 Schnug Chociule 0
12 Unia Kunice Żary 0
13 Lech Sulechów 0
14 Budowlani Lubsko 0
15 Iskra Małomice 0
16 Pogoń Przyborów 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca