PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Puchar Polski
Sezon 2003/2004 I runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2
Sezon 2005/2006 I runda: Alfa Jaromirowice - Błękitni Świdnica 1:4 (Ulita)
Sezon 2006/2007 I runda: Alfa Jaromirowice - Carina Gubin 1:5 p.d. (Romanowski)
Sezon 2007/2008 I runda: Alfa Jaromirowice - Carina Gubin 1:5 (Tokarek)
Sezon 2008/2009 I runda: Kruszywo Raduszec - Alfa Jaromirowice 6:5 (R.Tomczyk 3, Sobolewski, Jakusik)
Sezon 2009/2010
I runda: Kruszywo Raduszec - Alfa Jaromirowice 0:3 v.o
II runda: Nafta Rybaki - Alfa Jaromirowice 1:5 (Rzun 4, Tórz)
III runda: Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik 5:4 p.d. (Mucha 2, Śliwa 2, Tórz)
IV runda: Alfa Jaromirowice - Vitrosilicon Iłowa 0:1
Sezon 2010/2011
I runda: Nafta Rybaki - Alfa Jaromirowice 1:3 (Ryng, Ostrowski, Rzun)
II runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 (Rzun, Tórz)
III runda: KP Tomaszowo - Alfa Jaromirowice 3:0 v.o
Sezon 2011/2012
I runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 p.d. (Turowski, Maz)
II runda: Kruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice 0:2 (Micygiewicz, Rzun)
III runda: Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik 2:1 (Mucha, Rzun)
IV runda: Alfa Jaromirowice - Piast Karnin 1:4 (Rzun)
Sezon 2012/2013
I runda: Hamar Górzyn - Alfa Jaromirowice 3:0 v.o
Sezon 2013/2014
II runda: Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2 (Dariusz Iwaśków 2, Rzun)
III runda: Alfa Jaromirowice - Promień Żary 0:3
Sezon 2018/2019
II runda: DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 3:1 (Adamczak, Konopacki, Turowski)
III runda: Czarni Przybymierz - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 2:3 (Leszczyński 2, Ostrowski Jakub)
Za nami
ALFA - BŁĘKITNI 6:0
Licznik
Już za

Inauguracja rundy wiosennej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 42
2 Promień Żary 35
3 Czarni Żagań 35
4 Odra Nietków 33
5 Piast Czerwieńsk 26
6 Delta Sieniawa Żarska 24
7 Alfa Jaromirowice 23
8 Pogoń Przyborów 20
9 Budowlani Lubsko 18
10 Zryw Rzeczyca 17
11 Mieszko Konotop 17
12 Unia Kunice Żary 14
13 Lech Sulechów 11
14 Błękitni Ołobok 10
15 Schnug Chociule 9
16 Iskra Małomice 9
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca