PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Terminarz
Klasa Okręgowa - runda jesienna 2018/2019

 Kolejka 1 - 12 sierpnia (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  0-3  Odra Nietków
 Kolejka 2 - 15 sierpnia (środa) godzina 15:00
Mieszko Konotop  2-4  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 3 - 19 sierpnia (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  1-1  Unia Kunice Żary
 Kolejka 4 - 26 sierpnia (niedziela) godzina 14:00
Schnug Chociule  0-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 5 - 2 września (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  0-3  Delta Sieniawa Żarska
 Kolejka 6 - 8 września (sobota) godzina 16:00
Piast Iłowa  3-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 7 - 16 września (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  4-2  Budowlani Lubsko
 Kolejka 8 - 22 września (sobota) godzina 16:00
Zryw Rzeczyca  3-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 9 - 30 września (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  5-1  Lech Sulechów
 Kolejka 10 - 6 października (sobota) godzina 17:00
UKS Czarni Żagań  4-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 11 - 14 października (niedziela) godzina 15:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  11-1  Iskra Małomice
 Kolejka 12 - 20 października (sobota) godzina 15:30
Promień Żary  - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 
 Kolejka 13 - 28 października (niedziela) godzina 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Piast Czerwieńsk
 Kolejka 14 - 3 listopada (sobota) godzina 14:00
Pogoń Przyborów  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 15 - 11 listopada (niedziela) godzina 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Błękitni Ołobok
Przed nami
20.10.2018 godz.15:30
PROMIEŃ - ALFA
Za nami
ALFA- ISKRA 11:1
Licznik
Już za

PROMIEŃ - ALFA
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 33
2 Promień Żary 26
3 Odra Nietków 24
4 Czarni Żagań 23
5 Delta Sieniawa Żarska 18
6 Piast Czerwieńsk 17
7 Alfa Jaromirowice 16
8 Pogoń Przyborów 16
9 Zryw Rzeczyca 14
10 Mieszko Konotop 14
11 Budowlani Lubsko 11
12 Unia Kunice Żary 11
13 Lech Sulechów 10
14 Błękitni Ołobok 9
15 Iskra Małomice 4
16 Schnug Chociule 4
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca