PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Terminarz
Runda jesienna 2017/2018

 Kolejka 1 - 20 sierpnia (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  1-1  LZS KADO Górzyn
 Kolejka 2 - 27 sierpnia (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  5-0  Start Płoty
 Kolejka 3 - 3 września godzina 14:00 (niedziela)
Zorza Grzmiąca  1-4  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 4 - 10 września (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  5-1  Energetyk Dychów
 Kolejka 5 - 17 września (niedziela) godzina 16:00
Znicz Leśniów Wielki  0-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 6 - 24 września (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  4-2  Fadom Nowogród
 Kolejka 7 - 30 września (sobota) godzina 15:00
KP Świdnica  0-3  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 8 - 8 października (niedziela) godzina 15:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  3-1  Sparta Mierków
 Kolejka 9 - 15 października (niedziela) godzina 15:00
Czarni Czarnowo  1-4  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 10 - 22 października (niedziela) godzina 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  12-0  Spartak Budachów
 Kolejka 11 - 28 października (sobota) godzina 14:00
Błękitni Zabłocie  0-12  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 12 - 5 listopada (niedziela) godzina 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  4-0 Pogoń Wężyska 
 Kolejka 13 - 11 listopada (sobota) godzina 14:00
Relax Grabice  1-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 14 - 31 marca (sobota) godzina 14:00
Kado Górzyn  1-4  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 15 - 25 marca (niedziela) godzina 15:00
Start Płoty  1-2  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 16 - 8 kwietnia (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  3-1  Zorza Grzmiąca
 Kolejka 17 - 15 kwietnia (niedziela) godzina 13:00
Energetyk Dychów  1-3  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 18 - 22 kwietnia (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  11-0  Znicz Leśniów Wielki
 Kolejka 19 - 28 kwietnia (sobota) godzina 15:00
Fadom Nowogród  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 20 - 6 maja (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  KP Świdnica
 Kolejka 21 - 12 maja (sobota) godzina 16:00
Sparta Mierków  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 22 - 20 maja (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Czarni Czarnowo
 Kolejka 23 - 27 maja (niedziela) godzina 16:00
Spartak Budachów  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 24 - 3 czerwca (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Błękitni Zabłocie
 Kolejka 25 - 10 czerwca (niedziela) godzina 17:00
Pogoń Wężyska  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 26 - 17 czerwca (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Relax Grabice
Przed nami
28.04.2018 godz.15:00
Fadom - Alfa
Za nami
Alfa - Znicz 11:0
Licznik
Już za

Fadom - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Alfa Jaromirowice 50
2 Sparta Mierków 39
3 Relaks Grabice 39
4 Kado Górzyn 34
5 Start Płoty 29
6 Pogoń Wężyska 29
7 Fadom Nowogród 26
8 Znicz Leśniów Wielki 25
9 Czarni Czarnowo 23
10 KP Świdnica 22
11 Spartak Budachów 17
12 Energetyk Dychów 10
13 Błękitni Zabłocie 9
14 Zorza Grzmiąca 1
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca